Kültür-sanat

Bir Zamanlar Çukurova Behice diziden nasıl ayrılacağı belli oldu!

ATV ekranlarının sevilen dizilerinden olan Bir Zamanlar Çukurova son günlerde izleyicilerini yeni bölümleriyle ekranlara kilitliyor. Dizinin kötü karakterlerinden biri olan ve Esra Dermancıoğlu’nun hayat verdiği Behice karakterinin diziden nasıl çıkacağı belli oldu.

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz ve Züleyha’nın aşkını anlatırken, ilk olarak Hünkar Yaman’ın daha sonra da Yılmaz karakterinin diziden çıkması, dizinin kaderini resmen değişti. Ancak izleyenler tüm kötülüğü yapmasına rağmen, her zaman dört ayağının üzerine düşen Behice halanın nasıl diziden çıkacağını merak ediyor. Detaylar netleşti.

ESRA DERMANCIOĞLU DA KADRODAN ÇIKIYOR

Perşembe akşamının reyting rekortmeni dizilerinden biri olan Bir Zamanlar Çukurova son dönemlerde reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Vahide Gördüm ve Uğur Güneş’in diziden ayrılmasından sonra Esra Dermancıoğlu’nun da kısa bir süre içerisinde kadrodan çıkacak olması herkesi heyecanlandırdı.

İNTİHAR EDECEK

Diziye girdiğinden beri yaptığı tüm kötülüklerle herkese pes dedirten Müjgan’ın halası Behice intihar ederek kadrodan çıkacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir