Gündem

Korkunç olay! Minibüsten 1’i çocuk 3 kişinin cesedi çıktı!

Gelen bir son dakika haberine göre Şanlıurfa’da kan donduran bir olay yaşandı. Şanlıurfa’nın Bozova ilçesinde bir minibüsün içerisinde 1’i çocuk 3 kişinin cansız bedenine ulaşıldı. Ekipler yaptığı inceleme sonrasında hayatını kaybedenlerin ısınmak için yaktıkları kömür sonrasında karbon monoksit gazından zehirlendiklerini açıkladı.

Korkunç olay Şanlıurfa’nın Bozova ilçesine bağlı Atatürk Baraj Göleti yakınlarında bulunan Buğdayhöyük Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre bir minibüsün içerisinde 3 kişinin hareketsiz olarak durduğunu görenler hemen ekiplere haber verdi.

İhbar sonrasına olay yerine göre jandarma ve sağlık ekipleri, Kamuran İzol, Mustafa Kılıç ve Hariye Albers’in hayatını kaybettiğini belirledi. Ekipler incelemeleri sonucunda 3 kişinin aracın içerisinde yaktıkları kömür ateşinden sızan gazdan zehirlendiklerini belirledi.

YAKINLARI SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Olay  sonrasında vefat edenlerin yakınları olay yerine geldi. Yakınlarını kaybettiklerini görenler sinir krizi geçirdi. Güvenlik güçlerinin incelemesinden sonra 3 kişinin cansız bedenine otopsi yapılmak üzere morga kaldırıldı.

Gelen son bilgiye göre polisin olayla ilgili yaptığı çalışma devam ediyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir