Genel

İzmir Su Fatura Ödeme Nasıl Yapılır?

Su faturası ödemek için şubelere  gitmek istemeyen İzmirliler dikkat!” İzmir Su Fatura Ödeme Nasıl Yapılır? ” merak ediyorsanız, cevabı haberimizde…

İzmir’de yaşamak bir ayrıcalıktır. Bu güzel şehrin ikliminin suyunun özgür düşünceli insanlarının tadına bir bakan bir daha asla vazgeçemez. İzmir’de yaşam teknolojinin verdiği olanaklardan faydalanarak oldukça kolaylaştırılmış ve pratik bir hale getirilmiş. kamupersoneli.net Büyükşehir belediyesi teknolojiyi her alanda kullanır halde. Mesela su faturası ödeme İzmir’de çok kolay. Eğer aktif internet kullanıcısı iseniz İzsu internet sitesinden İzmir su fatura ödemesi yapmak çok kolay. Eğer akıllı telefon kullanıcısıysanız fatura ödemek daha da kolay. Hemen google playstore’dan veya appstore ‘dan İzsu uygulamasını indirin cepten fatura ödemenin tadını çıkarın.

İzsu Uygulamasıyla Cepten Fatura Ödemenin Tadını Çıkarın

İzmir büyükşehir belediyesi teknolojiyi hayatımıza katarak işleri kolaylaştırmış ve basite indirgemiş. Nasıl mı? İzsu uygulamasıyla tabi ki. Üstelik bu uygulamadan sadece izmirsu fatura ödeme işlemi yapmıyorsunuz. Yaklaşan su kesintilerinden anında haberdar oluyorsunuz. kamupersoneli.net Su kesileceği zamana kadar önleminizi alıyorsunuz. Dahası da var bu uygulamanın. Uygulamada İzmir büyükşehir belediyesinin projelerini yapılacak çalışmalarını yapmış olduğu halen devam eden çalışmalardan da haberdar oluyorsunuz. Daha ne olsun. Siz de hemen akıllı telefonunuzdan izsu uygulaması indirerek koltuğunuzdan bile kalkmadan faturalarınızı ödeyin. Hem de su kesintilerinden komşularınızdan bile önce sizin haberiniz olsun. Gelişmeleri takip edin. Önleminizi alın susuz kalmayın.

E-fatura Ödemede 3D Güvenlik Sistemi

Faturalarınızı internetten ödemek istiyorsunuz fakat bir türlü güvenemiyorsanız bu başlık tam size göre. Peki, nedir bu 3d güvenlik sistemi diye merak ediyorsanız cevap işte burada. Ödeme yazılımlarındaki güvenlik sistemi, sanal ödeme faaliyetleri esnasında müşteriye (kendi vadesiz hesap ya da kredi kartı) bankası tarafından ödeme şifresi sms mesaj yolu ile teyit edilmekte ve bu şekilde kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır. 3d Güvenlik Sistemi ile e-fatura ile İzmir su fatura ödemeişlemlerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken dilediğiniz bankayla konuşup internet bankacılığı yaptırmak ve dilediğiniz kartı tanımlamak ardından fatura ödeme uygulamasını indirmek ve en son olarak da size gelen şifreyi belirlenen alana doğru olarak girmektir. Tüm bu basit işlemleri yaptıktan sonra fatura ödemek sizin için çocuk oyuncağı.

Kaynak: kamupersoneli.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir