Ekonomi

Fiat Egea araba almak isteyenler dikkat: Düşük faizden araba almak için son bir hafta kaldı!

Bu sene araba şirketleri kampanya yarışına girdiler. Şubat ayı başında ise Fiat Egea araçlar için ise düşüş faizden satışların başladığı duyurulmuştu. Şirket tarafından yapılan açıklamada söz konusu kampanyanın 1 Mart 2021 tarihinde sona ereceği bildirildi. İşte FİAT resmi sayfasında açıklanan o kampanya ile ilgili detaylar…

2021 yılında araç sahibi olmak isteyenler için Fiat kaçırılmayacak araba kampanyasını duyurmuştu. Şirket resmi internet sayfası üzerinden Egea modelleri için Fiat Egea 100.000 TL 12 ay 0,99% faizle kredi ayrıcalığı tanıdığını bildirdi. Ancak kredi kampanyasında sona gelinmek üzere. Yapılan açıklamaya göre, uygun faizli kredi kampanyası 1 Mart 2021 tarihinde bitecek.

Fiat Egea için yapılan kampanya açıklamasında şu ifadeler kullanıldı:

Kredi kampanyasından ‘’Marka Kasko’’ yaptırılması durumunda faydalanılabilir. Marka Kasko, Axa Sigorta, Türkiye Sigorta ya da Allianz Sigorta’dan yapılan Fiat Kasko ve Ak Sigorta’dan yapılan Fiat Connect Kasko poliçeleri için geçerlidir. Kredi kullanımında oluşacak yasal vergiler, istihbarat ücreti ve kredi tahsis ücreti müşterinin aracı hususi ya da ticari kullanımına göre farklılık gösterebilir. Kampanya 2020 ve 2021 model yılı araçlar için geçerlidir, 2020 model yılı araçlar stoklarla sınırlıdır. Fiat ve Koç Fiat Kredi önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya 04.02.2021-01.03.2021 tarihleri arasında geçerlidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir