Genel

Ünlü Dansçı Fenomen Tuana Tuğçe Ayaz şimdilerde modacıların gözdesi oldu

Bir dönem Rafet El Roman ile gündeme gelen dans eğitmeni Tuana Tuğçe Ayaz, şimdilerde modacıların gözdesi oldu. Geçtiğimiz günlerde Şiyar Akboğa‘nın moda editörlüğünü üstlendiği çekimlerde yer alan güzel antrenör yine beğeni topladı. Ünlü modacı Şiyar Akboğa’nın aynı zamanda kolleksiyonu da hazırladığı Gradiva Studio marka çekimleri büyük alkış aldı.

Modacı Şiyar Akboğa'nın kolleksiyonundan kareler.
Tuana Tuğçe Ayaz’ın da yer aldığı moda çekiminden kareler
Başarılı antrenör moda çekimlerinde dikkatleri üzerinde topladı.
Ünlü modacı Şiyar Akboğa’nın kolleksiyonundan kareler.

Tuana Tuğçe Ayaz iki yıl üst üste Türkiye birincisi olmuştu

26 yaşındaki sportif güzel, 2015, 2016 yılarında TDSF tarafından düzenlenen salsa dans yarışmasında birinci olmuştu. Genç antrenör, üst üste aldığı başarılı dereceler sonrasında sosyal medyada hızla yükselişe geçti. Kısa sürede binlerce takipçiye ulaştı. Bununla birlikte giydikleriyle de dikkat çeken başarılı güzel, markaların ilgi odağı haline geldi.

Başarılı sporcu Türkiye birincisi olmuştu.
Başarılı antrenör dans yarışmasında iki yıl üst üste birincilik almıştı.

Çeşitli markalarla işbirliği yapan güzel, bunla birlikte influencer kimliğiyle de büyük bir kitleye hitap ediyor. İnstagramda yaptığı paylaşımlarla takipçilerinin beğenisini toplayan Tuana Tuğçe Ayaz moda gözüyle de dikkatleri üzerinde topluyor.

 

Başarılı influencer giydikleriyle konuşuluyor
Başarılı antrenör moda gözüyle takipçilerinden tam not alıyor.
Güzel fenomen giydikleriyle takipçilerinin beğenisini topluyor.
Güzel fenomen giydikleriyle takipçilerinin beğenisini topluyor.

İnstagramdaki sportif pozlarıyla binlerce beğeni alan influencer, aynı zamanda gezdiği yerleri de takipçilerinin beğenisine sunuyor. Başarılı güzel Tuana Tuğçe Ayaz, yaptığı paylaşımlardaki fit görüntüleriyle takipçilerinin gözüne hitap ediyor.

Başaralı antrenör sportif paylaşımlarıyla gözlere hitap ediyor.
Başaralı antrenör sportif paylaşımlarıyla gözlere hitap ediyor.

Geçtiğimiz dönemde şarkıcı Rafet El Roman ile ismi anılan dans eğitmeni Tuana Tuğçe Ayaz gündeme oturmuştu. Güzel antrenör şarkıcıyla Instagram üzerinden yaptığı konuşmaları açıkladı. Bununla birlikte  paylaşılan yazışmanın detayları çok konuşulmuştu. Ünlü şarkıcı EL Roman’ın genç antrenöre müzik kariyeri teklifinde bulunması oldukça dikkat çekmişti. Genç güzele iltifatlar yağdıran şarkıcı, bununla birlikte kuracağını söylediği müzik gurubu için de teklifte bulundu.

Rafet El Roman'ın takibe aldığı güzel
Rafet El Roman’ın takibe aldığı güzel, yazışmalarını açıkladı.

Instagram üzerinden yapılan konuşmaların ekran fotoğraflarını açıklayan Tuana Tuğçe Ayaz, paylaşımları gündeme bomba gibi düşmüştü. Bununla birlikte bir anda magazin sayfalarında yer alan haberlerle ilgili El roman bir açıklama yapmamıştı. Olay sonrasında ünlü şarkıcının  başarılı güzele bir kez daha ulaştığı söyleniyor.