Ekonomi

TEB Bankası duyurdu: Bu krediyi şubeye gitmeden çekin 3 ay ödeme yapmayın!

TEB Bankası ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler için güzel haberi verdi. Banka şubeye gitmeden kredi verdiğini ve 3 ay ödeme yapmaya gerek olmadığını duyurdu. İşte TEB Bankası ihtiyaç kredisi detayları…

Corona virüsü salgını sürecinde ekonomik olarak zorluk çeken pek çok vatandaş kredi araştırması yapıyorlar. TEB bankası ihtiyaç kredisini duyurdu. Banka şubeye gitmeden 7/24 kredi başvurusunda bulunabileceği ifade edildi. Banka tarafından yapılan açıklamada 3 ay erteleme yapılabildiği bildirildi.

İşte TEB bankası ihtiyaç kredisi detayları:

İhtiyaç kredisi nedir?

İhtiyaç kredisi, eğitim, tatil, yol, giyim, seyahat gibi bireysel harcamalarınız veya hizmet alımlarınız için gerekli nakit ihtiyaçlarınızı karşılayarak geri ödemelerinizi uzun vadede yapabileceğiniz bir finansman aracıdır.

Bu sayede ihtiyaçlarınızı ertelemenize gerek kalmadan, bütçenize uygun taksitlerle ödeme planınızı oluşturarak dilediğiniz harcamayı yapabilmiş olursunuz.

TEB İhtiyaç Kredinizi, 36 aya varan uzun vade avantajları ile kullanabilir, geri ödemelerinizi bütçenize uygun taksitlerle gerçekleştirebilirsiniz.

İhtiyaç kredisinin özellikleri

Standart ihtiyaç kredisi ürünüdür.

3 – 36 ay arası vadelerde kullanılabilir.

3 ay erteleme özelliğine sahiptir.

Faiz ve vade oranları müşteri özelinde Findeks notuna göre değişiklik gösterebilir.

TEB Müşterisi iseniz; CEPTETEB İnternet Şubesi, Mobil Uygulama ve teb.com.tr’den kolayca başvurabilir, onaylandığı anda hemen kullanabilirsiniz.TEB Müşterisi değilseniz; teb.com.tr’den kolayca başvurabilirsiniz.
Başvurunuz onaylandığı takdirde; size en yakın TEB Şubesi’ni ziyaret ederek (https://www.teb.com.tr/en-yakin-teb-sube-atm/) evraklarınızı imzaladıktan sonra kredinizi kullanabilirsiniz. Faiz ve vade oranları müşteri özelinde kredi notuna göre değişiklik gösterebilir.

TEB piyasa koşullarına göre kampanya koşullarında değişiklik yapabilir.

TEB onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil ve ek belge isteme, faiz oranını değiştirme hakkına sahiptir.

Findeks notunuza göre değişen faiz oranlarında kullanılabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir