Kültür-sanat

Bu tesadüf herkesi ekranlara kilitledi! Hülya Avşar kayıp kızı Helen için Müge Anlı’ya başvurdu! Müge Anlı Helen Avşar olayı

Müge Anlı Helen Avşar olayı herkes tarafından merak edilen ve en çok araştırılan konuları arasında yerini aldı. İsim benzerliği sebebiyle Müge Anlı Helen Avşar olayı herkesi ekranlara kilitledi.

ATV ekranlarının sevilen gündüz kuşağı programlarından olan Müge Anlı bugün herkesi şaşırtan bir olaya imza attı. Programda yaşanan bir tesadüf herkesi ekranlara kilitledi. Hülya Avşar kayıp kızı Helen için Müge Anlı’ya başvurdu. Müge Anlı Hülya Avşar olayı ve yaşanan tuhaf tesadüf haberimizde

Hülya Avşar isimli bir kadın evde kaçan 15 yaşındaki kızı Helen Avşar’ı bulmak için Müge Anlı’nın programına katıldı. Canlı yayında Hülya Avşar ismini gören izleyenler ekran başından ayrılamadı. İlk bakışta şarkıcı ve oyuncu Hülya Avşar ile ilgili zannedilen olay sonrasında izleyenler, olayın nişanlısı tarafından kaçırılan kızın hikayesini ekranlardan takip etti.

15 yaşındaki kızı Helen’den yaklaşık 4 gündür haber alamayan anne Hülya Avşar’ın kızı bulundu. Genç kadın, 15 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kendisine hastane ve bakım yardımında bulunduğunu ve kendisinden kızı için yardım istediğini belirtmişti.

AMCA OĞLU İLE NİŞANLANMIŞ

Dün Müge Anlı’nın programında işlenmeye başlanan olayda, Helen Avşar’ın, 16 yaşındaki amca oğlu Mertcan ile nişanlandığı belirtildi.

KORUMA ALTINA ALINDI

Gelen son bilgiye göre Müge Anlı Hülya Avşar olayı çözüme kavuştu. 15 yaşındaki Helen’in bulunması sonrasında genç kızın koruma altına alındığı belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir