Kültür-sanat

Masumiyet ilk bölümü ile çok konuşuldu! Masumiyet dizisinin konusu nedir?

Masumiyet dizisi 1. Bölümü FOX ekranlarında seyirci karşısına çıktı. İlk bölümü ile sosyal medyada da çok konuşulan dizinin konusu merak ediliyor. Peki, masumiyet dizisi konusu nedir? Dizide kimler rol alıyor? İşte cevabı…

Başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Hülya Avşar, Selen Uçer, Deniz Çakır gibi başarılı isimlerin rol aldığı Masumiyet dizisi ilk bölümü ile ekranlara geldi. Yönetmenliğini Ömür Atay’ın yaptığı dizi ilk bölümü ile beğeni topladı. Sosyal medyada da konuşulan dizi ile ilgili internet sayfalarında araştırmalar yapılıyor. Peki, masumiyet dizisinin konusu nedir?

Masumiyet dizisi konusu nedir?

24 Şubat gecesi, İstanbul’da öldü sanılarak yol kenarına atılmış bir genç kız bulunur. Öldüresiye dövülmüş genç kız, o gün doğum günü olan 19 yaşındaki Ela Yüksel’dir. Kızının doğum günü, hayatının en acı gününe dönüşen Ela’nın annesi Bahar, tanınmış iş insanı İlker Ilgaz’ı işaret eder. Acılı annenin hedefinde olan İlker, aile dostları Harun Orhun’un kızı İrem’le nikah masasına oturmak üzeredir. Kızı için adalet isteyen annenin zorlu yolculuğu başlarken Bahar’ın karşısına bir başka anne; İlker’in annesi Hale Ilgaz çıkar. İrem’in babası Harun ise, iki ateş arasında kalırken tarafını seçmek zorundadır. Bahar’ın suçlamalarıyla birlikte, Ela ve İlker’in, yalanların ve İrem’in gölgesinde yaşadıkları yasak aşk, mercek altına alınır. Korkunç şiddet olayının altından çıkan kanlı aşk üçgeni, üç ailenin de hayatını kökünden değiştirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir