Ekonomi

İş Bankası ile fatura ödeme, para çekme, para transferi yapanlar dikkat: 28 Mart’ta başlıyor!

İş Bankası üzerinden fatura ödeme, para çekme, para transferi gibi işlemleri yapanları yakından ilgilendiren önemli bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada, 28 Mart tarihinden itibaren bu hizmetler için daha fazla ücret alınacağı bildirildi.

İş Bankası tüm müşterilerini ilgilendiren önemli bir açıklamada bulundu. Banka tarafından yapılan açıklamada banka kartı ile yapılan işlemlerde 28 Mart tarihinde zam uygulanacak. İşte İş Bankası tarafından yapılan o açıklama…

İş Bankası konuya ilişkin açıklamasında şu bilgilendirmelerde bulundu:

Bankamatik Kartlarımız ile gerçekleştirilen işlemler kapsamında hali hazırda alınan ücretlere aşağıda yer alan “Ürün ve Hizmet Ücretleri” sayfasından detaylı olarak ulaşılabilmektedir.

Bununla birlikte; Bankamatik Kartı’nız ile gerçekleştirdiğiniz işlemlere bağlı olarak yansıtılacak ücretler ile ilgili güncellenecek Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi maddelerine aşağıda yer verilmektedir. Belirtilen ücretler Bankamatik Kart’ınızın veya aşağıdaki hizmetlerin kullanılması halinde yansıtılacak olup, ücret muafiyeti koşullarını sağladığınız takdirde Bankamatik Kart’ınıza herhangi bir ücret yansıtılmayacaktır.

Türkiye Şubelerine ait Bireysel Bankamatik Kartları için; 28.03.2021 tarihi itibarıyla değişecek olan ücretlere aşağıda yer verilmiştir. Anında Fatura Ödeme Ücreti 0-10 TL arası işlemler için 1 TL, 10,01 TL-100 TL arası işlemler için 2,75 TL, 100 TL üzeri işlemler için işlem tutarının %2,5’i olarak;

Bankamatik Kartı, Kredi Kartı ve MaxiPara Kart ile Limit Üstü Para Çekme Ücreti asgari
7,67 TL olmak üzere işlem tutarının %1,65’i olarak uygulanacaktır.

04.04.2021 tarihi itibarıyla değişecek olan ücretlere ise aşağıda yer verilmektedir.
Bankamatik Kartı’ndan ve MaxiPara Kart’tan Karttan Karta Para Transferi Ücreti Bankamız kartlarına 10-1.000 TL arası işlemler için 0,57 TL; 1.000,01-2.000 TL arası işlemler için 1,14 TL; Diğer Banka Kartlarına 10-1.000 TL arası işlemler için 1,14 TL; 1.000,01-2.000 TL arası işlemler için 2,29 TL olarak uygulanacaktır.

İş Bankası resmi internet sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir