Ekonomi

Enpara.com krediye ihtiyacı olanlar için duyurdu: Birkaç dakika içerisinde sonuçlanıyor!

Kredi ihtiyacı olanlar için Enpara.com açıklamada bulundu. Yapılan açıklamada en az 1.000 TL, en fazla 75.000 TL kredi verildiği bildirildi. Krediye başvuranların ise kredilerinin onaylanıp onaylanmadığının birkaç dakika içerisinde belli olduğu belirtildi. İşte Enpara.com tarafında yapılan kredi açıklaması…

Bankalardan ihtiyaç kredi çekmek isteyen vatandaşlar için özel kredi kampanyaları düzenleniyor. Bu kapsamda Enpara.com ihtiyaç kredisi açıklamasında bulundu. Başvurularda herhangi bir belge, kefil ya da teminat istenmediğini söyleyen bankaya başvurularda birkaç dakika içerisinde, en geç 8 iş saati içerisinde, değerlendirme yapılıyor.

Enpara.com kredi açıklaması:

İhtiyaç kredisi belirli bir vade boyunca aylık eşit taksitler halinde geri ödenen bir bireysel kredidir.

Enpara.com İhtiyaç Kredisi’ni en az 1.000 TL, en fazla 75.000 TL olarak, 1 aydan 36 aya kadar vadelerle kullanabilirsiniz.

Enpara.com İhtiyaç Kredisi’nde hiçbir masraf, ücret veya komisyon yoktur. Enpara.com İhtiyaç Kredisi’ne uygulanan avantajlı faiz oranlarına ve toplam maliyet oranlarına hesaplama aracını kullanarak ulaşabilirsiniz. Farklı kredi tekliflerini karşılaştırırken toplam maliyet oranlarını dikkate almanızı öneririz. Sizin için en avantajlı olan kredi toplam maliyet oranı en düşük olan kredidir.

Enpara.com’dan ihtiyaç kredisi alabilmeniz için kredi başvurusunda bulunmanız ve başvurunuzun olumlu değerlendirilmesi gerekir. Mevcut Enpara.com müşterileri Enpara.com İnternet veya Cep Şubesi’nden, henüz Enpara.com müşterisi olmayanlar ise yukarıda bulunan hesaplama aracını kullanarak başvurabilirler. Başvuru sırasında sizden herhangi bir belge, kefil ya da teminat istenmez.

İhtiyaç kredisi başvuruları QNB Finansbank kredi politikaları çerçevesinde değerlendirilir. Daha önce kullanmış olduğunuz kredilerin ve kredi kartlarının ödemelerini geciktirmeden, düzenli olarak yapmış/yapıyor olmanız ve şu anda düzenli bir gelirinizin olması veya son dönemlerde Enpara.com’da bir birikiminizin olması başvurunuzun olumlu değerlendirilmesini sağlayacak en önemli etkenlerdir.

Kredi başvuruları ortalamada birkaç dakika içerisinde, en geç 8 iş saati içerisinde, değerlendirilerek sonuçlandırılır. Eğer Enpara.com müşterisiyseniz değerlendirme sonucunun olumlu olması durumunda internet veya cep şubemizden kredi ödeme planınızı ve sözleşmesini onaylayarak kredinizi anında kullanabilirsiniz. Eğer Enpara.com müşterisi değilseniz, öncelikle sizi kısa bir süre içinde adresinizde ziyaret ederek Enpara.com müşterisi yaparız.

İhtiyaç kredisi taksitlerinin ödeme planında belirtilen şekilde, her ay zamanında ve eksiksiz olarak ödenmesi gerekir. Kredi taksitlerinizi Enpara.com İnternet Şubesi, Cep Şubesi, Çözüm Merkezi ve QNB Finansbank ATM’lerinden ödeyebilirsiniz. Ayrıca, taksit ödeme günlerinde Enpara.com Vadesiz TL hesabınızda yeterli bakiye bulunması durumunda taksitleriniz, hiçbir ek işlem yapmanıza gerek kalmadan, hesabınızdan otomatik olarak tahsil edilir.

Kredinizi dilediğiniz zaman vadesinden önce kapatabilir, taksitlerini erken ödeyebilir veya toplu bir ara ödeme yapabilirsiniz. Bu durumlarda oluşacak faiz indirimlerinden yararlanırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir