Bilim, TeknolojiEkonomi

OPPO telefon almak isteyenlere güzel haber: Bu telefonlar 3 bin TL altına satılıyor!

Uygun fiyata telefon almak isteyenler indirimli telefon araştırmaları yapıyorlar. Ucuz fiyata indirimli telefon almak isteyenler için güzel haber geldi. Bazı Oppo telefon modelleri internet satış sitelerinde 3 bin TL altına satışa çıkarıldı. Peki, hangi telefonlarda indirim uygulanacak? İşte cevabı…

Döviz kurundaki dalgalanmaların elektronik ürünlere nasıl yansıyacağı merak ediliyor. Bu dönemde telefon almak isteyen vatandaşlar ise internet üzerinde indirimli ürün araştırmaları yapıyorlar. Akıllı telefon almak isteyenler için ise güzel haber geldi. Oppo A5S, Oppo A31, Oppo A52, Oppo A72 telefon modelleri bazı internet satış sitelerinde indirime girdi. Peki, Oppo telefonlar kaç para?

3 bin TL altına satılan Oppo telefonlar

Oppo A5S 3GB Ram 32GB Akıllı Telefon
Oppo A31 64GB Akıllı Telefon
Oppo A5S 3GB Ram 32GB Akıllı Telefon 2.499 TL
Oppo A52 64GB Akıllı Telefon 2.799 TL
Oppo A72 128GB Akıllı Telefon 2.999 TL

Oppo hakkında detaylar

Son 10 yıldır, OPPO, mobil fotoğrafçılık teknolojisindeki yenilikleri canlandırırken, kameralı cep telefonları üretmeye odaklanıyor. OPPO, selfie güzelleştirme çağını başlattı ve 5MP ve 16MP ön kameralarla akıllı telefonlarını piyasaya süren ilk marka oldu. Ayrıca, motorlu döner kamera, Ultra HD özelliği ve 5x Dual Kamera Zoom teknolojisini tanıtan ilk marka oldu. IDC’ye göre, 2017 yılında OPPO, dünya çapında akıllı telefon markası sıralamasında 4. sıraya yerleşti. Ve bugün, OPPO dünya çapında 200 milyondan fazla genç insan için mükemmel akıllı telefon fotoğrafçılığı deneyimleri sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir