İş İlanları

Ön Büro Görevlisi olarak çalışmak isteyenlere güzel haber: En az lise mezunu 100 kişi alınacak!

Ön büro görevlisi (Resepsiyon Görevlisi) olarak çalışmak isteyenleri sevindirecek haber geldi. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) resmi internet sayfası üzerinde, ön büro görevlisi personel alım ilanı yayınlandı. İlana başvuru yapmak isteyenlerin ise en az lise mezunu olması gerektiği belirtildi. İşte ön büro görevlisi olmak isteyenler için detaylar…

Kamu ve özel sektör iş ilanları İŞKUR resmi internet sitesinden yayınlanıyor. İŞKUR resmi sitesinde ön büro görevlisi olarak çalışmak isteyenler için çeşitli ilanlar yayınlandı. Farklı şehirler için yayınlanan ilanlara başvurmak isteyenlerin en az lise mezunu olması gerektiği bildirildi. İlanlarda 100 kişinin büro personeli olarak alınacağı görüldü. Genelde oteller için yayınlanan ilanlara başvurularda şirketler adayların güler yüzlü olmasını ve kişisel görünümüne özen göstermesini istiyorlar.

Başvurular nasıl yapılacak?

İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan ilanlara başvuru yapmak isteyenler, İŞKUR resmi internet sayfasına T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yapabilirler.

İŞKUR ön büro görevlisi ilanlarına başvuruda bulunmak için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir