İş İlanlarıİşkur İş İlanları

Asgari ücretle çalışacak nevresim, çarşaf ve kumaş paketleme işçisi alınacak!

Türkiye İş Kurumu üzerinden her geçen gün yeni personel alım ilanları yayımlanıyor. Yayımlanan ilanlar arasından iş arayanlar genellikle paketleme iş ilanlarını takip ediyor. Asgari ücretle çalışacak nevresim, çarşaf ve kumaş paketleme işçisi alınacağı ifade edildi. Katlanacak ürünlerin türünün kumaş ve nevresim türü olduğu belirtildi. İŞKUR iş başvurusu yapmak isteyen adayların en az ilkokul mezunu olması gerektiği belirtildi. Paketleme iş ilanları ve detaylar haberimizde

Vatandaşlar, pandemi döneminde paketleme iş ilanlarına yoğun talep gösteriyor. İŞKUR güncel iş ilanları üzerinden yayımlanan ilanlara göre çeşitli başlıklar altında paketleme işçisi alınacağı belirtildi. Kumaş paketleme işçisi olarak görev almak isteyen adayların belirtilen şartları taşıması gerekiyor.

SON BAŞVURU TARİHİ NE ZAMAN?

İŞKUR Açık İş İlanları üzerinden yayımlanan ve en az ilkokul mezunu işçi alımının yapılacağının belirtildiği ilanlarda başvuru tarihleri ilanlara göre değişkenlik gösterebiliyor. Ortalama olarak 2 – 19 gün arasında değişen başvuru süreleri hakkında ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki ilgili link üzerinden öğrenebilirsiniz.

Bursa ve Denizli’de yapılacak olan kumaş paketleme işçisi için en az asgari ücret, en çok 3 bin TL verileceği belirtildi. İş şartları, çalışma koşulları ve detaylar aşağıdaki linkte aktarıldı.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Başvuruda bulunmak isteyen adayların genel olarak taşıması gereken şartları şu şekilde:

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

En az ilkokul mezunu olmak

Vardiyalı çalışmaya uygun olmak

Bazı ilanlarda deneyim aranmaktadır.

Adli sicil kaydının temiz olması

İlanın bulunduğu adreste ikamet ediyor olmak

KUMAŞ PAKETLEME İŞÇİSİ İLANLARINI VE DETAYLARINI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir