Bilim, Teknoloji

2021 model PEUGEOT Rifter!

PEUGEOT boş zaman etkinliği aracının kendine özgü bir tarzı vardır. Yüksek düzeyde konfor, uyarlanabilirlik ve yedi koltuğa kadar sahip olan modern, yüksek teknoloji ürünü iç mekanı, benzersiz bir araç içi deneyim sunar.

Tasarımdan ödün yok. 2021 model PEUGEOT Rifter olan elegant, sağlam, çevik ve güçlü . Kısa, yüksek kaput ve artırılmış yerden yükseklik, güçlü SUV stilini tamamlıyor. 2021 Rifter boş zaman etkinliği aracı, çok yönlülüğün parolasıdır. Entegre ışık imzası ve dikey ızgara, dengeli, kompakt ve dinamik siluetini vurgular.

Gururla sergilenen büyük bir miras. PEUGEOT Rifter’ın ön yüzü ve arka far grubu, en son modellerin sportif görünümünü ve stilini yansıtıyor.

AKSİYONA HAZIR

Rifter kompakt direksiyon, head-up ekran ve büyük 8 inç renkli dokunmatik ve içgüdüsel sürüş deneyimi sunuyor. otomatik 8 vitesli EAT8 şanzımanımız sayesinde, PEUGEOT Rifter eğlence etkinliği aracı, gerçek sürüş koşullarında artırılmış yakıt verimliliği ile birlikte olağanüstü performans sunar.

DAHA FAZLA YER VE DEPOLAMA ALANI

İki farklı uzunlukta (standart ve uzun) mevcut olan bu araç, aşağıdakileri içeren bir dizi modüler özellik ile tüm ihtiyaçlarınıza uyum sağlamak için tasarlanmıştır. iki sürgülü yan kapı ve açılır arka bagaj kapağına sahip Rifterler 7 kişilik olarak tasarlanmıştır.

775 ila 3.500 litrelik bagaj alanı ve çok sayıda saklama yeri olan bir Zenith tavana sahiptir.

2021 Model PEUGEOT Rifter Yurt Dışı Fiyatı

Peugeot Rifter Plus

Peugeot Rifter Plus, binek versiyon olarak 7 kişilik oturma kapasitesine sahip. 3. sıra koltukları katlanabilir ve çıkarılabilir özelliğe sahip olan otomobil, modüler bir oturma ve yükleme alanı sunuyor.