Ekonomi

Honda Civic Hatchback araba özellikleri nelerdir? Honda Civic Hatchback 2021 fiyatları ne kadar?

Araba almak isteyenler Honda Civic Hatchback araçlar hakkında araştırmalar yapıyorlar. Türkiye’de talep gören aracın özellikleri ve kaç paradan satıldığı merak ediyor. Peki, Honda Civic Hatchback araba özellikleri nelerdir? Honda Civic Hatchback 2021 fiyatları ne kadar? İşte cevabı…

Bu sene sıfır araç sahibi olmak isteyen vatandaşlar Honda Civic Hatchback arabalar hakkında araştırmalar yapıyorlar. Araba almak isteyenler için Honda Civic Hatchback araba özellikleri nelerdir? Honda Civic Hatchback 2021 fiyatları ne kadar? Honda Civic Hatchback arabalar hakkında merak edilenleri haberimizde verdik…

1.5 L VTEC Turbo Motor

Benzin ve hava karışımını her zaman ideal seviyede tutan 1.5 L VTEC Turbo motor ile Civic Hatchback, 0’dan 100 km/s hıza 8.4 saniyede çıkıyor.

CVT Şanzıman

Motorun durumuna göre otomatik olarak vites aralığını seçen CVT şanzıman, yakıt tüketimini düşürürken performansın yükselmesine katkı sağlıyor.

Paddle Shift

Paddle Shift ya da Türkçesi ile vites kulakçıkları sayesinde vites aralığını devre göre belirleyip Civic Hatchback’te tam kontrolü yakalayabilirsiniz.

Uyarlanabilir Amortisör Sistemi

Uyarlanabilir Amortisör Sistemi ile Honda Civic Hatchback, en keskin virajlarda ya da sert frenlerde bile dengeli bir sürüş deneyimi sunuyor.

Honda Civic Hatchback Ne Kadar?

Honda Civic Hatchback’in satış fiyatları; model yılı, versiyon ve donanım paketlerine göre değişiklik gösterebiliyor. Civic Hatchback 1.5L VTEC turbo benzin araç 2021 yılında 339 bin 400 TL’den satılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir