Gündem

İçişleri Bakanlığı son dakika duyurdu! Saat 24.00’e kadar kısıtlamadan muaf olacaklar!

Gelen bir son dakika haberine göre İçişleri Bakanlığı’ndan sokağa çıkma yasağına ilişkin flaş bir açıklama geldi. Yapılan açıklamada yapılandırma kapsamında bugün borç ödemenin son günü olduğu için, sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulacaklar için yeni bir karar alındı. Detaylar haberimizde

İçişleri Bakanlığı, yaptığı açıklamasında borçların son ödeme süresinin bugün saat 24.00’te sona ereceği için ödeme yapmak için kamu dairelerine giden vatandaşlarla kamuda görevli olarak personellerin bugün saat 21.00’de başlayan sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulacağı belirtildi.

Yapılandırma kapsamında ödemeleri bugün saat 23.59’da sona ereceği için ödeme yapacak vatandaşların sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulacağı açıklandı.

“GECE SAAT 24.00’E KADAR MUAF TUTULACAKTIR”

Konuyla ilgili bakanlık tarafından yapılan açıklamada, “Yapılandırma kapsamındaki borçların son ödeme süresi bugün saat 24.00’te sona ereceğinden, ödeme yapmak üzere vergi daireleri ile diğer kamu idarelerine gidecek vatandaşlarımız ile ödemelerin yapılması için açık bulundurulacak vergi dairelerinde ve kamu idarelerinde görevli personel, bugün 21.00’de başlayacak sokağa çıkma kısıtlamasından gece saat 24.00’e kadar muaf tutulacaktır” ifadesi kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir