Ekonomi

Emekliler için İNG Bank’tan güzel haber: 30 Nisan 2021 tarihine kadar başvuranlara 1000 TL’ye varan ödeme yapılıyor!

Gelirlerini arttırmak isteyen emekliler bu sene bankaların yapacağı promosyon ödemeleri araştırıyorlar. ING Bank’tan emeklileri sevindirecek açıklama geldi. Banka 25 Şubat 2021 – 30 Nisan 2021 tarihleri arasında başvuru yapanlara başvuranlara 1000 TL’ye varan ödeme yapılacağını duyurdu. Ancak bu ödemekten faydalanmak için bazı şartların sağlanması gerekiyor.

ING Bank 2021 emekli promosyon açıklamasında bulundu. Buna göre emekli maaşını 3 sene boyunca ING Bank’tan çekme sözü veren emeklilere en az 675 TL karşılıksız ikramiye ödemesi yapılacak. Ödemeden faydalanmak isteyen emekliler haberimizden detaylara ulaşabilirler.

Emekli promosyon detayları

Emekli maaşınızı ING’den almaya başlayarak 1000 TL’ye varan nakit promosyon fırsatından yararlanabilirsiniz

1 aylık toplam gelir/aylık tutarınız,
1500 TL’ye (1.500 TL hariç) kadar ise 675 TL,
1.500 TL – 2.500 TL (2.500 TL hariç) arası ise 850 TL,
2.500 TL ve üzeri ise 1000 TL nakit promosyon ödemesi alırsınız.

Kampanyadan emekli maaşını 3 yıl boyunca bankamızdan alma taahhüdü veren ve nakit promosyon ödemesi alan mevcut ve yeni emekli maaş müşterilerimiz yararlanabilir.

Promosyon ödemesinden faydalanmak için herhangi bir ürün koşulu bulunmamaktadır.

Promosyon taahhütnamesinin imzalanması sonrasında ek bir koşul olmadan; bir aylık net gelir 1500 TL’ye kadarsa 675 TL, 1500 TL-2500 TL arasındaysa 850 TL, 2500 TL’nin üzerindeyse 1000 TL nakit promosyon ödenir.

Kampanya 25 Şubat 2021 – 30 Nisan 2021 tarihleri arasında nakit promosyon alan müşteriler için geçerlidir. Bu tarihler dışında promosyon alan müşteriler kampanyadan yararlanamaz.

Nakit promosyon başvuru işlemleri ING Telefon Bankacılığı ve ING Şubeleri aracılığı ile yapılabilir.

Bankamızdan birden fazla emekli maaş alınıyor olması durumunda, ödenecek promosyon tutarı maaş tutarlarının toplamı dikkate alınarak hesaplanır ve tek bir promosyon ödemesi yapılır.

Nakit promosyon ödemesi 3 yıl için peşin olarak yapılır ve 3 yıllık taahhüt süresinin başlangıcı olarak nakit promosyonun hesaba yatırıldığı tarih esas alınır.

Nakit promosyon ödemesi yapıldıktan sonra 3 yıllık taahhüt süresi içerisinde gelir/aylığın artması halinde ilave promosyon ödemesi yapılmaz.

3 yıllık taahhüde aykırılık olması halinde, tarafınıza ödenen promosyon bedeli, taahhüdün kalan süresi dikkate alınarak kıstelyevm esasa göre geri alınır.

Aynı anda birden fazla ek promosyon kampanyasından yararlanılamaz.

ING belirtilen hizmetleri sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

1 Mart 2020 tarihi sonrasında Bankamız diğer ek promosyonlarından dahil olmuş, yararlanmış ya da talepte bulunan müşterilerimiz, 25 Şubat 2021 tarihi itibariyle koşulsuz nakit promosyon alması durumunda mevcut kampanya/talepleri iptal edilerek kıstelyevm usulü iade alınacak ve 1.000 TL’ye varan nakit promosyondan yararlanır.

Emekli Promosyon Ödemesi Nasıl Alınır?

Yeni Emekliler:

SSK ve Bağkur’dan emekli olacaklar, e-devlet’ten veya SGK Müdürlükleri aracılığıyla doldurulan Tahsis Talep ve Beyan Taahhüt Belgesi’nde banka tercihini ING olarak belirtmelidir.

Emekli Sandığı’ndan emekli olacaklar ise, çalışmakta oldukları kuruma iletecekleri emeklilik başvuru dilekçesinde “ING”yi tercih etmelidir.

Emekliyim, Maaşımı ING’ye Taşımak İstiyorum:

Şubeye gelmeden, e-devlet’ten de banka değişikliği işlemi gerçekleştirebilirsiniz. PTT’den alınan şifre ile e-devlet’e girerek buradaki işlem adımları takip edilmelidir.

ING Şubeleri’ne giderek sadece nüfus cüzdanıyla emekli maaşınızı ING’ye taşıyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir