Bilim, TeknolojiKültür-sanat

Netflix kullanıcılarına kötü haber! Netflix Türkiye abonelik ücretleri zamlandı!

Türkiye’de de çok sayıda kullanıcısı olan Netflix’ten Türkiye’deki kullanıcılarını üzen bir karar açıklandı. Netflix Türkiye abonelik ücretlerine zam yapıldı. Yapılan zam miktarları ve yeni fiyatlar haberimizde ayrıntılı olarak mevcut

Netflix, kullanıcılarına 3 paket adı altında hizmet sunuyor. Temel Plan, Standart Plan ve Özel Plan olarak adlandırılan 3 paket kullanıcıların ekran seçimlerine göre değişkenlik gösterebiliyor. Anca bugün Netflix resmi web sayfası üzerinden yayımlanana kararlar birlikte

Netflix abonelik ücretleri yüzde 20 – 50 arasında zamlandı. Yapılan zam açıklamasına göre en büyük artış temel pakette gerçekleşti. Peki, Netlix Türkiye abonelik ücretleri ne kadar oldu?

FİYATLAR EN SON 20 HAZİRAN 2019’DA ZAMLANMIŞTI

Netflix, abonelin ücretlerini en son 20 Haziran 2019 döneminde zamlandırmıştı. Bir sonraki zam 4 Mart 2021 tarihinde oldu. İşte Netflix zamlı abone ücretleri:

Temel paket ücreti: 17.99 TL idi, 26.99 TL oldu. (YÜZDE 50 ZAM YAPILDI)

Standart paket ücreti: 29.99 TL idi, 40.99 TL oldu. (YÜZDE 37 ZAM YAPILDI)

Özel paket ücreti: 41.99 TL idi, 54.99 TL oldu. (YÜZDE 30 ZAM YAPILDI)

ÜYELİK ÜCRETLERİMİZİ GÜNCELLEDİK ÇÜNKÜ..

Konuyla ilgili Netflix sözcüsü zam kararını açıklarken, zammın neden yapıldığını şu sözlerle duyurdu:

“Türkiye’deki içerik kütüphanemizi zenginleştirmek ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için üyelik ücretlerimizi güncelliyoruz. Bu değişiklikle birlikte, her yaşa ve zevke uygun yapımları üyelerimizin hayatına keyif katan bir eğlence deneyimiyle birlikte sunmaya devam edeceğiz.

4 Mart’tan itibaren hayata geçireceğimiz aylık ücretlerimizi şöyle şekillendirdik:

Temel plan 26.99 TL, Standart plan 40.99 TL, Özel plan ise 54.99 TL. Her zaman olduğu gibi üyelerimiz kendileri için en uygun seçeneği sunduğumuz bu üç plan arasından tercih edebilecek”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir