İş İlanlarıİşkur İş İlanlarıPersonel Alımı

Aile Bakanlığı 23 farklı SYDV şubesine personel alımı yapacak!

Aile, Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında 23 farklı SYDV şubesine personel alımı yapacağını duyurdu… Tüm detaylar aşağıda verilmiştir.

Aile, Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni iş ilanları yayınladı. İŞKUR’un ‘’Kamu iş ilanları’’ sayfasında yer alan ve aşağıda listesi verilen 23 farklı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) şubesine KPSS şartsız personel alımı yapılacak. Alınacak personeller, Aile Bakanlığı bünyesindeki il-ilçe SYDV şubelerinde istihdam edileceklerdir…

17 FARKLI MESLEKTEN PERSONEL ALIMI

Yayınlanan ve başvurusu devam eden bu güncel SYDV iş ilanları detaylarında, 17 farklı meslek gurubundan memur-işçi alımı yapılacağı belirtildi. En fazla aranan meslekler arasında ise temizlik personeli, hasta ve yaşlı bakım elemanı, güvenlik görevlisi, şoför ve büro memuru alımı yer aldı. Her bir ilan şartlarında farklı olmak üzere en az ilkokul, ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinden personel alınacağı belirtildi.

AİLE ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI SYDV İŞ İLANLARI

Aile, Çalışma Ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından, hangi yardım vakfı şubelerine personel alımı yapılacağına dair liste aşağıda belirtilmiştir. Kamu kurumların hangi meslekten kaç personel alınacağı, kadrolara göre belirtilmiş başvuru şartları ve başvuru adreslerini görüntülemek için; listede yer alan şube isimlerinin üzerini tıklamanız yeterlidir. Belirtilen SYDV iş ilanları, PDF formatında görüntülenir.

1 – Adıyaman Gerger

2 – Adıyaman Samsat

3 – Kastamonu İnebolu

4 – Balıkesir İvrindi

5 – Aydın Buharkent

6 – Mersin Mezitli

7 – Kayseri Yahyalı

8 – İzmir Kiraz

9 – Konya Taşkent Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı

10 – Diyarbakır SYDV

11 – Çankırı Atkaracalar

12 – Kırıkkale Keskin

13 – Tokat Sulusaray

14 – Çankırı SYDV

15 – Çorum Uğurludağ

16 – Çankırı Bayramören

17 – Artvin Yusufeli

18 – Erzurum Oltu

19 – Erzincan Otlukbeli

20 – Erzurum Olur

21 – Gaziantep Şahinbey

22 – Trabzon Düzköy

23 –Aydın Buharkent

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir