İş İlanlarıİşkur İş İlanları

Hastanelere en az ilkokul mezunu Hasta Danışmanı alımı yapılıyor! Başvuru için tıklayın!

İş arayan vatandaşlar özellikler hastanelere yapılan Hasta Danışmanı alımlarını yakından takip ediyor. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Açık İş İlanları üzerinden Hasta Danışmanı personel alımları yapılıyor. Başvurular başlamış olup, ilanlara göre bitiş süreleri de değişkenlik gösterebiliyor. Hastanelere en az ilkokul mezunu hasta danışmanı alımlarına ilişkin detaylar ve başvuru linki haberimizde

Hastanelere deneyimli deneyimsiz en az ilkokul mezunu hasta danışmanı alınıyor. İŞKUR iş ilanları üzerinden yayımlanan personel alım ilanında başvurular salgın sebebiyle İŞKUR üzerinden online olarak gerçekleştirilecek.

KİMLER BAŞVURABİLİR?

Hastanelere yapılan personel alımları son dönemlerde iş arayanların yoğun ilgisinde. İŞKUR üzerinden güncel olarak yayımlanan hasta danışma ilanlarına en az ilkokul mezunu adayların yanı sıra ilanlarda özel şartları taşıyan adaylar da başvuruda bulunabilecek.

HASTA DANIŞMANI BAŞVURU ŞARTLARI

Hastanelere yapılacak olan en az ilkokul mezunu hasta danışmanı alımı için adaylarda aranan genel başvuru şartları şu şekilde ifade edildi: (Başvuru şartları ilanlara göre değişkenlik gösterebilir)

En az ilkokul mezunu (İlanlara göre değişkenlik gösterebilir)

MS Office programlarını bilen,

Etkili iletişim kurabilme becerisine sahip,

Hasta ve hasta yakını psikolojisini önemseyen,

Hizmet sunumunda ” hasta memnuniyetini” gözeten,

Ekip ruhu taşıyan,

Yoğun çalışma temposuna uyum gösterebilecek,

Analitik ve hızlı düşünme yeteneğine sahip,

Kişisel görünümüne ve bakımına dikkat eden,

Vardiyalı çalışmaya uygun olan

BAŞVURULAR NEREDEN YAPILACAK?

Hasta Danışmanı olarak görev almak isteyenler için başvurular İŞKUR üzerinden online olarak yapılacak. İŞKUR’a üye olan adaylar aşağıdaki link üzerinden bulundukları illerdeki Hasta Danışmanı alım ilanlarına başvuruda bulunabilir.

BAŞVURUDA BULUNMAK VE İLANLARI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir