Ekonomi

Banka duyurdu! Maaşını taşıyan herkese tek seferlik 1.600 TL ödeme yapılacak!

Dev bankalardan olan Şekerbank tarafından flaş bir açıklama yapıldı. Özellikle son dönemlerde bankalar, emekli kişileri bünyelerine çekebilmek için peş peşe kampanyalar düzenliyor. Son olarak Şekerbank tarafından yapılan açıklamada emekliler maaşlarını Şekerbank'a taşıdıklarında ve 3 yıl kalma sözü verdikleri takdirde bankadan 1.600 TL ödeme alabiliyor.

Şekerbank tarafından yapılan açıklamada 3 Mart 2021’deki duyuruya göre bankadan müşterilerine tek seferlik 1.600 TL’ye varan promosyon ödemesi yapılacağı belirtildi. Peki, promosyon ödemesinin detayları neler?

Emekliler tek seferlik 1.600 TL’ye varan ödemeden yararlanmak için ilk olarak maaşlarını 3 yıl boyunca Şekerbank’tan çekme sözü vermeleri gerekiyor. Ödemeler kişinin aldığı maaş miktarına göre değişkenlik gösterebiliyor.

Maaş aralığına göre verilecek ana promosyonun yanında ek promosyonunda verileceği ifade edildi. İşte Şekerbank’a maaşını taşıyanlara verilecek olan promosyon miktarları ve detaylar:

KAMPANYADAN FAYDALANMAK İÇİN GEREKLİ ŞARTLAR VE DETAYLAR

Şekerbank tarafından yapılan açıklamada kampanyanın detayları şu şekilde aktarıldı:

Promosyon ödemesinden, gelir/aylıklarını üç yıl bankamızdan almayı taahhüt eden müşteriler faydalanabilecektir. Taahhüt süresi promosyon ödemesinin müşterinin hesabına geçmesi ile başlayacaktır. Ödenecek promosyon tutarı için; icra ve nafaka gibi kesintilerden arındırılmış ve üç ayda bir ödenen aylıkları için bir aya tekabül eden net gelir/aylık tutarı dikkate alınacaktır. Birden fazla maaş ödemesi alıp, bu maaşları için promosyon talebinde bulunulması durumunda maaşların toplamı dikkate alınarak tek bir promosyon ödemesi gerçekleştirilecektir.

Şekerbank;  personel, iştirak çalışanları, Sem-Vak Banka emeklileri ve 1. derece yakınları kampanyadan faydalanamaz.

1.500 TL alışverişe 300 TL Bonus fırsatından bir müşteri 1 kez faydalanabilir. Bonus puan yüklemeleri, harcama gerçekleştirildikten sonra Bonus özellikli kredi kartlarına yüklenecektir.

Bankamızın faiz, ücret, kredi vadesi ve kredi süreçlerini değiştirme hakkı saklıdır. Bu hesaplamalar bilgilendirme amaçlı örnektir, bağlayıcılık içermemektedir.

Sunulan promosyon rakamları 30.04.2021 tarihine kadar geçerlidir. Şekerbank kampanya dönemini ve kurallarını tek taraflı değiştirme hakkına sahiptir.

DETAYLAR İÇİN BURAYA TIKLAYIN

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir