Ekonomi

Altın fiyatlarında heyecanlandıran yorum! Fiyatlar düşmeden önce bu seviyeyi görecek!

Vatandaşların ve özellikle yatırımcıların yakından takip ettikleri altın fiyatlarındaki son durum merak konusu oldu. Piyasalardaki duruma bağlı olarak değişkenlik gösterebilen altın fiyatları hakkındaki son gelişmeler ve uzmanların yaptığı yorumlar haberimizde mevcut.

Yatırım yapmak için altın alan vatandaşlar, altın fiyatlarının yükselmesini, daha uygun fiyatlardan altın almak isteyen vatandaşlar da altın fiyatlarının daha da düşmesini bekliyor. Geçtiğimiz dönem en yüksek seviyesine ulaşan altın fiyatları şu anda oldukça düşük bir seviyede.

Piyasalardan alınan son dakika bilgisine göre 8 Mart altın fiyatları haftaya yükselişle başladı. İşte güncel altın fiyatları hakkında merak edilenler..

GRAM ALTIN FİYATI

ALIŞ: 417,12 TL

SATIŞ: 418,83 TL

ALTIN/ONS ($) FİYATI

ALIŞ: 1.702,15 DOLAR

SATIŞ: 1.702,47 DOLAR

ÇEYREK ALTIN FİYATI

ALIŞ: 665,56 TL

SATIŞ: 680,25 TL

YARIM ALTIN FİYATI

ALIŞ: 1.326,97 TL

SATIŞ: 1.360,50 TL

CUMHURİYET ALTINI FİYATI

ALIŞ: 2.661,84 TL

SATIŞ: 2.712,25 TL

FİYAT DÜŞMEDEN ÖNCE BU SEVİYEYİ GÖRECEK

Altın fiyatlarıyla ilgili herkesi heyecanlandıran yorum Analist Ross J Burland tarafından yapıldı. Uzman isim açıklamasında şu ifadeyi kullandı:

“Altın fiyatları haftalık zaman diliminde sıkışıp kaldı, ancak dirençte pusuya yatırıyor. Dört saatlik grafik biraz yükseliş perspektifi sunuyor. Önceki analizde tahmin edildiği gibi altın fiyatı, son düşüş hareketlerinde haftalık kilit destek bölgesini test etmek için hareket etti. Bunun birlikte, fiyatın bir sonraki aşağı yönlü hareketten önce 1.710 dolara doğru düzelmesini bekliyorum”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir