İş İlanlarıİşkur İş İlanlarıPersonel Alımı

Belediyeye okuryazar temizlik görevlisi alınacak! Başvurular bugün sona eriyor!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayımlanan son personel alım ilanı kapsamında belediyeye okuryazar temizlik görevlisi alınacağı duyuruldu. Pütürge Belediye Başkanlığı'na temizlik görevlileri alınacak. KPSS şartsız işçi alımı başvuru için merak edilen detaylar haberimizde mevcut

İş arayanlar için yeni bir personel alım ilanı yayımlandı. Malatya Pütürge Belediye Başkanlığı’na geçici olarak 9 temizlik görevlisi alınacak. Başvurular 5 Mart itibariyle başlamış olup, bugün 23.59’da sona erecek.

Başvuruda bulunmak isteyenler için başvuru şartları ilan metninde ayrıntılı olarak ifade edildi. 18 yaş şartı ile birlikte taşınması gereken başvuru şartları şu şekilde ifade edildi:

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Başvurular İŞKUR’un internet sitesinden 05/03/2021 – 09/03/2021 tarihleri arasında esube.iskur.gov.tr internet adresinden “İş Arayan” linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca İl Müdürlüğümüz ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir.

KURA İŞLEMLERİ

İŞKUR tarafından kura çekilişi yapılmak üzere gönderilen listede yer alan adayların, kura çekiliş tarihi 16/03/2021 saat 14:00 olarak belirlenmiştir.

Kura çekilişi ilgili noter huzurunda gerçekleştirilecek olup tüm başvuru sahipleri arasından, açık iş sayısının 4 (dört) katı kadar asıl ve yedek aday belirlenecektir.

İLAN ŞARTLARI

Talebe Başvuracak Adaylarda;

En az okur-yazarlık düzeyin de eğitim belgesine sahip olmak,

İlan tarihi itibariye 18 yaş üzeri olmak,

İtfaiyeci Eğitim Sertifikası ve Yangın Güvenliği Eğitimi ve Tatbikatı Katılım Belgesi sahibi olmak,

Hijyen Eğitim Belgesi sahibi olmak,

Malatya/Pütürge ilçe sınırları içerisinde ikametgâh etmek şartları aranmaktadır.

KAMU TEMİZLİK GÖREVLİSİ PERSONEL ALIM İLANINA BAŞVURMAK VE DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir