Genel

Son dakika Salih Memişoğlu hayvanat bahçesinde silahlı saldırıda öldürüldü! Salih Memişoğlu kimdir?

Az önce gelen bir son dakika haberine göre Çekmeköy'de bulunan hayvanat bahçesinde meydana gelen silahlı kavgada, ünlü Biyoenerji ve Metafizik uzmanı olan Salih Memişoğlu yaralanarak hayatın kaybetti. Konunun kısa süre içerisinde gündem olmasından sonra Salih Memişoğlu kimdir? sorusu araştırılmaya başlandı.

İstanbul’un Çekmeköy ilçesinde bulunan hayvanat bahçesinde 2 grup arasında silahlı kavga çıktı. Kavgada Salih Memişoğlu ve O.F.Z. isimli vatandaş, hayatını kaybederken, O.Ö. isimli kişi yaralandı. Polisle konuyla ilgili soruşturma başlatırken, saldırganların yakalanması için de çalışmalar başlatıldı.

OLAY YERİNDEN HIZLA KAÇTI

Meydana gelen olay sonrasında saldırgan olduğu belirtilen M.Ö. otomobille olay yerinden hızla kaçtı. Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, olayla ilgili soruşturma başlattı.

“Ünlülerin hocası” olarak adlandırılan Silah Memişoğlu silahlı saldırı sonucunda hayatını kaybetti. Polis, bölgede geniş güvenlik önlemleri aldı.

SALİH MEMİŞOĞLU KİMDİR?

1967 yılında Trabzon’da dünyaya gelen Salih Memişoğlu, aslen Of’ludur. Dünya çapında önemli bir biyoenerji ve metafizik uzmanıdır. urtdışında yaptığı çalışmalarla birlikte adını duyura Memişoğlu, sihir ve büyü gibi unsurlara bağlı olarak ortaya çıkan ruhsal bunalım ve sıkıntıları da tedavi ettiği bilinmektedir.