İş İlanlarıİşkur İş İlanlarıKpss'siz Personel Alım İlanlarıPersonel Alımı

Türkiye geneli 8 bin işçi alımı yapılıyor! Online başvuru için tıklayın!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden iş arayanlar için güncel personel alım ilanları yayımlanmaya devam ediliyor. İş arayanların en çok araştırdığı iş kollarından biri olan beden işçisi için 8 bin alım yapılacağı belirtildi. Başvurular başlamış olup, ilanın yayım tarihine göre son başvuru tarihi değişkenlik gösterebilmektedir. Beden işçisi başvuru şartları ve ilgili link haberimizde mevcut

İş arayanlara KPSS şartsız personel alım ilanları yayımlandı. İŞKUR aracılığı ile beden işçisi alımı yapılıyor. Başvuruda bulunmak isteyen adayların 18 yaşını tamamlamış olması ve ilan içerisindeki özel şartları taşıyor olması gerekmektedir.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Başvuru şartları her ilan için değişkenlik göstermekle birlikte, genel başvuru şartları her ilan için aynıdır. Başvuruda bulunmak isteyenler için genel şartlar şu şekilde:

En az 18 yaşını tamamlamış olmak

En az okuryazar olmak (İlana göre değişkenlik gösterebilir)

Sabıka kaydının olmaması

Vardiyalı çalışmaya uygun olmak

Çalışmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorununun olmaması

İlanın yayıldığı il sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İŞKUR 8 bin beden işçisi personel alım ilanı başvurusunda bulunmak isteyenler için başvuruların online olarak yapılacağı ifade edildi. Başvuruda bulunmak isteyenler İŞKUR’a kayıt olarak Açık İş İlanları üzerinden “Beden İşçisi” kategorisi üzerinden başvurularını gerçekleştirebilir.

8 BİN ALIM YAPILACAK

İŞKUR Açık İş İlanları üzerinden alınan bilgiye göre Türkiye geneli çeşitli illerde 8 binden fazla personel alımının yapılacağı ve başvuruların başladığı ifade edildi.

BAŞVURUDA BULUNMAK VE İLANLARI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir