İş İlanlarıİşkur İş İlanlarıPersonel Alımı

Emniyet Müdürlüğü İŞKUR aracılığı ile KPSS şartsız işçi alımı yapacak!

Muğla Emniyet Müdürlüğü, Marmaris Polisevi Şube Müdürlüğü idaresince İŞKUR aracılığı ile KPSS şartsız kadrolu işçi alımı yapılacak.

Muğla Emniyet Müdürlüğü tarafından Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’Kamu iş ilanları’’ sayfasında yer alan ilana göre Muğla Emniyet Müdürlüğü Marmaris Polisevi Şube Müdürlüğü idaresince ‘Aşçı’ kadrosuna 2 adet KPSS şartsız işçi alımı yapılacak.

Aşçı alımı başvuruları İŞKUR aracılığı ile online olarak yapılacaktır. Başvurular yarın mesai bitimine kadar devam edecektir. Peki, Emniyet Müdürlüğü işçi alımı için başvuru şartları nelerdir? İşte detaylar… (Online başvuru için aşağıda belirtilen linki tıklayınız)

AŞI ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Muğla Emniyet Müdürlüğü 2 adet aşçı alacak. Aşçı kadrosuna başvuru yapmak için adaylardan istenilen şartlar şöyle;

İstenilen Genel Şartlar;

İlanın son başvuru tarihinden önce istenilen belge ve deneyimlere sahip olmak gerekmektedir.

Ayrıca alınacak tüm personeller devlet memuru olmayıp, belirsiz süreli işçi statüsünde çalışacaktır. Mevcut yasalar dâhilinde devlet memurluğuna veya devlet kadrolarındaki işçi statüsüne geçişi de söz konusu değildir.

Personellerin çalışma saatleri Marmaris Polisevi Şube Müdürlüğü idaresince vardiya esasına göre belirlenmektedir.

Mülakatı kazanan adayların işe alım aşamasında Marmaris Polisevi Şube Müdürlüğünce yapılacak güvenlik soruşturmasında, sakıncalı durumunun bulunmaması şartı aranacaktır.

Sözlü ve Uygulamalı sınavı kazanan adaylar sağlık problemi olmadığını, aile hekiminden sağlık raporu ile belgelemek zorundadır.

Özel Şartlar:

1- Marmaris Polisevi Şube Müdürlüğünce işe başvuruda bulunan kişilere yapılacak her türlü duyuru, Marmaris  Polisevi Şube Müdürlüğüne ait http://www.mugla.pol.tr web sayfasında yapılacaktır.

2- Başvuru listesinde yer alan adayların 16.03.2021 tarihi mesai bitimine kadar aşağıda belirtilen belgeleri Marmaris Polisevi Şube Müdürlüğüne mutlak suretle teslim etmeleri gerekmektedir. İşkura müracaat edip istenilen evrakları tam olarak teslim etmeyenler haklarından vazgeçmiş sayılacak olup Noter Çekilişine ve Mülakata alınmayacaktır.

3-Başvuru sayısının talep edilen sayının 4 katını aşması durumunda Noter Çekilişi 17/03/2021 tarihinde saat 14.00’ da Marmaris 2. Noterliğince Marmaris Polisevi Şube Müdürlüğü lobi salonunda yapılacaktır.

4-Noter çekilişi sonrası belirlenen asil ve yedek adayların listesi ve mülakat tarih ve saatleri  http://www.mugla.pol.tr Marmaris Polisevi Şube Müdürlüğünün web sayfasında yayınlanarak, adaylara tebliğ niteliğinde sayılacak olup ayrıca tebligat yapılamayacaktır.

Marmaris Polisevi Şube Müdürlüğüne teslim etmesi gereken belgeler;

En az ilköğretim mezunu olduğuna dair, eğitim durumunu gösterir belge sunulacaktır.

Adli Sicil Kaydı Belgesi sunulacaktır.

Turizm otelcilik / aşçılık meslek lisesi / aşçılık meslek yüksekokulu mezunu veya Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı aşçılık mesleği ile ilgili (kalfalık/ustalık belgesi) gerekli sertifika sunulacaktır.

Daha önceden en az 2 (iki) yıl aşçılık mesleğinde deneyime sahip olduğunu(SGK çıktısı ile) belgelemek. Bu ilana hemen İŞKUR üzerinden online başvuru yapmak için TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir