İş İlanlarıİşkur İş İlanlarıPersonel Alımı

Aile Bakanlığı KPSS’li ve KPSS şartsız personel alımı yapacak!

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 22 farklı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) şubesine KPSS’li ve KPSS şartsız personel alımı yapacak!

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Genel Müdürlüğü Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında 22 farklı iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un Kamu İş İlanları sayfasında yer alan ilanlara göre, Aile Bakanlığı yardım vakıflarına KPSS’li ve  KPSS şartsız bay-bayan 122 personel alımı yapılacak. SYDV iş başvuruları başladı ve hangi il-ilçe SYDV şubelerinin personel alımı yaptığına dair liste aşağıda verilmiştir. (Tüm resmi ilanların detayları PDF olarak aşağıda liste halinde verilmiştir. İstenilen kurumun üzerini tıklayarak tüm personel alım ilanlarının detaylarına ulaşabilirsiniz)

HANGİ MESLEKLERDEN PERSONEL ALINACAK?

Büro memuru, sosyal yardım ve inceleme görevlisi, temizlik personeli, evde yaşlı bakım elamanı, beden işçisi, yaşlı bakıcısı, şoför ve hizmet görevlisi, farklı branşlardan tekniker, teknisyen, mühendis alımı ve sağlık personeli mesleklerinden 122 personel alınacaktır.

SYDV GÜNCEL İŞ İLANLARI DETAYLARI

Aşağıda, personel alımı yapan SYDV şubeleri listelenmiştir. Bu ilanların detaylarına ulaşmak (başvuru şartları, başvuru adresi ve diğer tüm detaylar) için kurum isminin üzerini tıklamanız yeterlidir.

Kastamonu Şenpazar SYDV

Aydın Buharkent SYDV

– İzmir Kiraz SYDV

Kırıkkale Keskin SYDV

Çorum Uğurludağ SYDV

Çankırı Kızılırmak SYDV

Erzurum Oltu SYDV

Erzurum Olur SYDV

Mersin Silifke SYDV

Eskişehir Sivrihisar SYDV

Çankırı Kızılırmak SYDV

Şırnak Beytüşşebap SYDV

Mardin Artuklu SYDV

Van Çaldıran SYDV

Bursa Yenişehir SYDV

Sivas Ulaş SYDV

Konya Hadim SYDV

Kastamonu Şenpazar SYDV

Şanlıurfa Halfeti SYDV

samsun-salipazari-sydv-personel-alimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir