Genel

Çorum’da dehşet! İki çocuğu okul servisinde öldürdü

Çorum Alaca’da gözü dönmüş cani bir adam, oğlu ile tartışan iki çocuğu gözünü kırpmadan öldürdü. 14 yaşında iki çocuğu okul servisinde tabanca ile öldüren Servet B. adındaki cani, jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı…

Çocuk cinayetinin bu seferki adresi Çorum ili Alaca ilçesi İmat köyü oldu… Çocukların kendi aralarında yaptıkları kavgaya müdahil olan cani baba, oğlunun arkadaşları ile önce tartıştı.

Sinirlerine hakim olamayan cani, belinde ki silahı çıkarıp herkesin önünde çocuklara kurşun yağdırdı. Ağır yaralanan 8’inci sınıf öğrencisi Tunç T. ve Kaan T. kaldırıldıkları hastanede hayatlarını kaybetiler.

Servet B. işlediği cinayet sonrasında kaçmaya çalıştı ama Jandarma ekipleri cani adamı kısa sürede yakalayıp gözaltına aldı.

AİLELER ARASINDA HUSUMET VARMIŞ

Cinayete ilişkin detaylar da ortaya çıkmaya başladı. Şüpheli Servet B. ile öldürdüğü çocukların aileleri arasında husumet bulunduğu, bu nedenle davalık oldukları belirtildi. Köyün önde gelen isimlerinin araya girmesiyle bir süre önce tarafların barıştırıldıkları ifade edildi.

Bu arada katil zanlısı eski muhtar Servet B.’nin ismi açıklanmayan eşinin de kocasının öldürdüğü 2 çocuğu olaydan önce azarladığı iddiasıyla, olayla ilgili soruşturma kapsamında jandarma ekiplerince gözaltına alındı.