İş İlanlarıKpss'siz Personel Alım İlanlarıPersonel Alımı

Ziraat Bankası KPSS’siz 230 memur alımı yapıyor! Başvuru için tıklayın!

Ziraat Bankası, yayımladığı personel alım ilanı ile son günlerin en çok konuşulan konuları arasında yerini aldı. Banka tarafından yapılan açıklamada KPSS şartsız 230 memurun alınacağı duyuruldu. Peki, başvuru şartları ve detaylar neler?

Ziraat Bankası 4 farklı kategori üzerinden KPSS şartsız personel alımı yapıyor. Başvuruların başladığı 230 memur alımı için detaylar ve başvuru ücreti de yayımlanan ilan metinlerinde ayrıca ifade edildi.

Ziraat Bankası personel alımları 9 Mart tarihinde başlamış olup, 26 Mart tarihinde sona erecektir. Alımlar, Ziraat Bankası, Ziraat Bankası A.Ş. Ziraat Katılım Bankası ve Ziraat Teknoloji A.Ş. üzerinden gerçekleştirilecek.

195 TL BAŞVURU ÜCRETİ VAR

Başvuruda bulunmak isteyenler için başvuru ücretinin 195 TL olduğu şu şekilde ifade edildi:

“Başvuru sırasında dikkat edilecek hususlar aşağıda belirtilmiştir: Başvurular 09-26 Mart 2021 Cuma günü saat 23.59’a kadar Anadolu Üniversitesi’nin https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ internet sitesine üye olmak suretiyle yapılacaktır”

“Sınava başvuracak adaylar, sınav maliyeti olarak 195 TL sınav ücreti ödeyecektir. Ödeme işlemi, sınav başvurusu esnasında ÜNİVERSİTE’nin https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ internet sitesi üzerinden kredi/banka kartı ile gerçekleştirilecektir. Başka kanallardan ödeme kabul edilmeyecektir”

Ziraat Katılım Bankası A.Ş. 100 Uzman Yardımcısı İçin Tıklayın

Ziraat Bankası A.Ş. 20 Müfettiş Yardımcısı Alımı İçin Tıklayın

Ziraat Teknoloji A.Ş. 30 Uzman Yardımcısı İçin Tıklayın

Ziraat Bankası A.Ş. 80 Uzman Yardımcısı Alımı İçin Tıklayın