Ekonomi

Banka duyurdu! Bunu yapanlara 10 Nisan 2021 tarihine kadar 100 TL hediye veriliyor!

Dev bankalardan olan Yapı Kredi Bankası flaş bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada banka, otomatik ödeme verenlere 10 Nisan 2021 tarihine kadar 100 TL hediye verileceği duyuruldu. Peki, detaylar neler?

Bankalar, son dönemlerde müşterilerine ekonomik destek vermek adına birtakım kampanyalar düzenleme devam ediyor. Son kampanya Yapı Kredi Bankası tarafından müşterileri için duyuruldu. Otomatik ödeme talimatı veren müşterilere 100 TL ödeme yapılacak.

KAMPANYA 11 MART – 10 NİSAN 2021 ARASINDA GEÇERLİ

Yapı Kredi Bankası müşterisi olanlar için kampanyanın 11 Mart – 10 Nisan 2021 tarihleri arasında bu uygulamadan yararlanacak. Hesaptan ya da kredi kartından verilecek olan yeni otomatik fatura ödeme ya da HGS talimatı için 10 TL, en fazla ise 100 TL hediye para puan verildiği duyuruldu.

Banka konu ile ilgili yapmış olduğu açıklamasında detayları şu şekilde aktardı:

11 Mart – 10 Nisan 2021 tarihleri arasında hesabınızdan veya kredi kartınızdan vereceğiniz, ilk yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 10 TL, en fazla 100 TL puan hediye!

Otomatik Ödeme Talimatı vermek ve bankacılık işlemlerinizi kolayca gerçekleştirmek için Yapı Kredi Mobil İndir butonuna tıklayarak Yapı Kredi Mobil’i akıllı telefonunuza anında indirebilirsiniz.

Bireysel İnternet Şubesi üzerinden Otomatik Ödeme Talimatı vermek için Bireysel İnternet Şubesi butonuna tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil ve Bireysel İnternet Şubesi’ne giriş için kullandığınız şifrenizi unuttuysanız ya da yeni bir şifre almak istiyorsanız, Şifre Al/Şifremi Unuttum butonuna tıklayarak hemen şifre oluşturabilirsiniz.

YAPI KREDİ BANKASI’NIN KAMPANYASININ DETAYLARI İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir