Genel

Babası, annesi ve ablasını öldürüp intihar etti!

Antalya’da bir aile faciası meydana geldi. Muratpaşa ilçesindeki bir evde yaşayan 4 kişilik bir aile silahla vurulmuş şekilde bulundu. İncelemeler sonrasında 40 yaşında ki Mustafa Gider adlı kişinin önce babası, annesi ve ablasını pompalı tüfekle öldürdüğü ve daha sonrasında aynı silahla intihar ettiği belirtildi. İşte, cinayetle ilgili ayrıntılar..

Güzeloba Mahallesi’ndeki Sefakent Yağmur Sitesi’nde bulunan 3 katlı villada yaşayan aileden haber alamayan yakınları eve geldi.

Ailenin yakınları, kapıyı açan olmayınca durumu polise bildirdi. Siteye gelen ekipler, villanın kapısını kırarak içeri girdi.

Evde Muzaffer Gider (73), Gülsen Işık Gider (65), Gamze Gider (45) ile Mustafa Gider’i (40) vurulmuş halde bulan polisler, sağlık ekiplerini çağırdı. Sağlık ekipleri 4 kişinin hayatını kaybettiğini belirledi.

Villada inceleme yapan polis ekipleri, Mustafa Gider’in babası, annesi ve kız kardeşini pompalı tüfekle vurduktan sonra yaşamına son verdiğini belirledi.

Yaklaşık 150 bin lira borcu olduğu ve psikolojik sorunları bulunduğu öğrenilen Mustafa Gider’in, babasının cesedini birinci kattan zemin kata anne ve kız kardeşinin cesetlerinin yanına taşıdığı belirtildi.

Yaklaşık 1 yıldır olayın gerçekleştiği villada oturan ailenin 8 kedi ile bir papağan beslediği, hayvanların bir süre yakınları tarafından bakılacağı öğrenildi. Polis ekiplerinin incelemesinin ardından cesetler, adli tıp morguna götürüldü.