İş İlanlarıPersonel Alımı

İBB Hamidiye Su KPSS şartsız personel alımı yapacak!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraklerinden olan Hamidiye Kaynak Suları Ticaret Anonim Şirketi İŞKUR sayfası üzerinden yeni bir işçi alım ilanı yayınladı. İlana göre Hamidiye su tesislerinde istihdam edilmek üzere, aşağıda belirtilen kadrolara belirtilen sayılarda işçi alımı yapılacak.

Alınacak işçiler, Hamidiye Su A.Ş’de daimi olarak çalıştırılacaklardır. Peki, İBB Hamidiye işçi alımı için istenilen başvuru şartları nelerdir? Hangi mesleklerden işçi alımı yapılacak? Hamidiye işçi alımı için başvurular nereye nasıl yapılacak? İşte tüm detaylar…

HAMİDİYE SU İŞÇİ ALIM İLANI

İBB Hamidiye Kaynak Suları Ticaret Anonim Şirketi tarafından 1 elektrik bakım personeli, 3 mekanik bakım personeli ve 4 yardımcı işletmeler personeli olmak üzere 8 daimi işçi alımı yapılacaktır.

İBB İŞÇİ ALIMI BAŞVURU EKRANI

İşçi alımı başvuruları İBB’ye ait https://kariyer.ibb.istanbul/ internet adresi üzerinden online olarak yapılacaktır. Başvurular 18 Mart 2021’de başlayacak olup, adayların, belirtilen başvuru ekranından en geç 26 Mart 2021 tarihine kadar yapmaları gerekmektedir. Resmi ilanı görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

Elektrik bakım personeli alımı

Toplam 1 adet elektrik bakım personeli alımı yapılacak olup, bu meslek ile ilgili başvuru yapacak olan adayların;

Meslek Yüksek okulları veya teknik liselerin elektrik, elektronik ve benzeri bölümlerinden mezun,

Disiplinli ve dikkatli,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
3 vardiya sistemiyle haftanın 6 günü çalışacak.

Mekanik bakım personeli alımı

Toplamda 3 adet mekanik bakım personeli alımı yapılacak olup adayların bu meslek ile ilgili 1-3 yıl arasında deneyim sahibi olmaları ve en az lise mezunu olmaları gerekmektedir.

MEKANİK BAKIM PERSONELİ ALIMI

Toplam 3 adet mekanik bakım personeli alımı yapılmakta olup adayların Makine yüksek okulların mekanik, Mekatronik ve benzeri bölümlerinden en az teknik lise mezunu olmaları gerekmektedir.

Yardımcı işletmeler personeli alımı

Toplam 4 adet yardımcı işletmeler personeli alımı yapılacak olup adayların (https://kamuisilanlari.net/) Meslek Yüksek okulları veya teknik liselerin elektrik, elektronik ve benzeri bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Hamidiye Kaynak Suları Sanayi Turizm ve Ticaret A.Ş Mithat Paşa Mah. Selanik Bulvarı No: 1 Kemerburgaz-Eyüpsultan/İSTANBUL
Telefon: 0212 360 17 45

E-Posta: bilgi@hamidiye.istanbul KEP E-Posta: hamidiyekaynaksulari@hs01.kep.tr