Ekonomi

Altın fiyatlarını gören şoke oluyor! 18 Mart güncel altın fiyatları!

Dün FED faiz kararının açıklanmasından sonra altın fiyatlarında yükselme başladı. 17 Mart Çarşamba günü 418 TL’den alıcı bulan gram altın, bu sabah 421,16 TL seviyesine kadar yükseldi. Çeyrek altında da yükseliş devam ederken, vatandaşlar ve altın almak isteyenler 18 Mart güncel altın fiyatları ne kadar? sorusunu araştırmaya başladı.

Altın fiyatları haftanın ilk gününde yükselişle başlamıştı. Ancak bir önceki güne göre yüzde 0,16’lık yükselişle güne başlayan altın fiyatları yükselmeye devam ediyor. Kapalıçarşı piyasalarından gelen son dakika haberine göre altın fiyatları genel olarak az miktarda yükselmeye devam ediyor.

GRAM ALTIN FİYATLARI

Dünü 418 TL seviyelerinde kapatan gram altın, bugün 421,17 TL’den alıcı bulmaya başladı. Fiyatların, değişip değişmeyeceği merak edilirken, gözler gün içerisinde Merkez Bankası faiz kararına çevrildi.

ÇEYREK ALTIN FİYATLARI

Çeyrek altın da en çok düğün için tercih edilen altın türlerinden biri. Dün 682 TL seviyesinden işlem gören çeyrek altın fiyatı 686 TL seviyelerinden işlem gördüğü aktarıldı.

YARIM ALTIN FİYATLARI

Yarım altın dün 1.359 TL’den alıcı bulurken, bugünün alış fiyatı 1.370 TL, satış fiyatı 1.397 TL olarak ifade edildi.

CUMHURİYET ALTIN FİYATLARI

Yatırım amacıyla yatırımcısına uzun vadede kazandıran Cumhuriyet altın fiyatları da düne göre yükselmeye başladı. 2.739 TL’den satılan altın 2,782 TL’den alıcı buluyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir