İş İlanlarıİşkur İş İlanlarıKpss'siz Personel Alım İlanlarıPersonel Alımı

18 Mart İŞKUR iş ilanları güncellendi! Vasıflı vasıfsız 65 bin 791 personel alınacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) personel alım ilanlarını yakından takip edenler için 18 Mart İŞKUR iş ilanları güncellendi. Çeşitli kadrolar üzerinden vasıflı vasıfsız kadın erkek 65 bin 791 personel alımı yapacağını duyuran İŞKUR özel ve kamu personel alımı gerçekleştiriyor. 18 Mart İŞKUR iş ilanları ve başvuru ekranı haberimizde

İŞKUR özel ve kamu işçi alımları yayımlamaya devam ediyor. KPSS’li ve KPSS şartsız personel alım ilanlarına ulaşmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

ÇOK SAYIDA PERSONEL ALINACAK

İŞKUR işçi alım şartlarını araştıran ve hangi birimlere alım yapılacağını merak edenler için tüm detaylat ayrıntılı olarak aktarıldı. Kadın erkek Türkiye geneli beden işçisi, büro memuru, temizlik görevlisi, depo görevlisi, çağrı merkezi müşteri temsilcisi ve satış danışmanı gibi çeşitli birimler için alım yapılacağı duyuruldu. İŞKUR2dan alınan son bilgiye göre toplam da 65 bin 791 personel alımı gerçekleştirilecek.

İŞKUR PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk Vatandaşı olmak.

18 yaşını tamamlamış olmak.

Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

Kamusal haklardan mahrum bulunmamak.

En az ilköğretim mezunu olmak,

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan, emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı alıyor olmamak.

Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular, ilan-sınav sürecinin her aşamasında reddedilebilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

Kamu kurum ve kuruluşlarının özel kanunlarında yer alan özel şartları taşımak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Başvuruda bulunmak isteyenler için başvuruların İŞKUR üzerinden online olarak yapılacağı ifade edildi. İŞKUR’a üye olduktan sonra aşağıda verilen linkten şartlarını taşıdığınız işlere başvuruda bulunabilirsiniz.

EN ÇOK ALIM YAPAN 20 MESLEK

İŞKUR personel alım ilanları üzerinden yayımlanan ilanlara göre A’dan Z’ye göre pek çok meslek için personel alımı gerçekleştirilecek. Genel olarak en çok açık iş sayısı olan 20 meslek şu şekilde:

Beden İşçisi (Genel)   10609

Satış Danışmanı / Uzmanı      1711

Makineci (Dikiş)         1582

Temizlik Görevlisi       1366

Gazaltı (Mıg-Mag) Kaynakçısı           1310

Ön Muhasebeci          1052

Konfeksiyon İşçisi       1020

Turizm Ve Otelcilik Elemanı  805

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi     797

Paketleme işçisi         719

Dokuma Konfeksiyon Makineci         711

Şoför-Yük Taşıma       701

CNC Torna Tezgahı Operatörü          698

Forklift Operatörü      640

Elektrikçi (Genel)       622

Kasiyer            622

Garson (Servis Elemanı)        596

Diğer İmalat Ve İlgili İşçiler (Elle)     582

Büro Memuru (Genel)           484

Ambar/Depo Görevlisi           453

İLANLARI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir