Gündem

3600 Ek Gösterge’de son dakika gelişmesi!

Gelen bir son dakika haberine göre 3600 Ek Gösterge ile ilgili kritik bir gelişme yaşandı. Aynı zamanda sözleşmeli olan personellere kadro ve ek gösterge ile ilgili yetkili sendika ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ile bir görüşme gerçekleştirildi.

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci sosyal medya hesabı Twitter üzerinden çok önemli bir açıklama yaptı. Yaptığı açıklamasında Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ile bir görüşme yaptıklarını ve görüşmelerinde sözleşmelilere kadro ve 3600 ek gösterge ile ilgili görüşme yaptıklarını belirtti.

TWİTTER ÜZERİNDEN PAYLAŞIM YAPTI

Başkan Kahveci, konu ile ilgili son dakika gelişmesini Twitter hesabı üzerinden paylaşarak, duyurdu. Yapılan açıklamanın devamı şu şekilde:

“KONULARI DEĞERLENDİRDİK”

Konuyla ilgili Kahveci yapmış olduğu açıklamasında şu ifadeyi kullandı:

“Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ile Aile,Çalışma,Sosyal Hizmetler Bakanı Sn. @ZehraZumrutS  ile sözleşmelilere kadro,3600 ek gösterge konusundaki son durumu, KPDK toplantısı ve E-Devlet üzerinden üyeliklerin yapılabilmesi gibi konuları değerlendirdik. Sn. Bakan’a teşekkür ediyorum”

3 Yorum

  1. Daha çok ve boş çalışmaya devam. Her seçim döneminde geçerli bir vaad 3600 ek gösterge.

  2. Durmak yok. boş çalışmaya devam. Her seçim döneminde geçerli bir vaad 3600. Düğün değil, bayram değil eniştem bana niye 3600 verdi.

  3. 3600 ek gösterge sözünü tutamayan ak parti hükümeti, seçim zamanı ne yüzle oy isteyecek memurdan merak ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir