İş İlanlarıPersonel Alımı

KPSS 60, 65, 70 ve 75 puanlarıyla memur alım ilanları yayımlandı!

Memur alım ilanlarını yakından takip edenler için bugün Resmi Gazete’de KPSS 60, 65, 70 ve 75 puanlarıyla memur alım ilanları yayımlandı. Çeşitli belediyelere yapılacak olan kamu memur alımına dair merak edilenler ve başvuru şartları haberimizde ayrıntılı olarak ifade edildi.

KPSS’li memur alım ilanlarına her geçen gün yeni alımlar ekleniyor. Son olarak Resmi Gazete’de Fatih Belediyesi, Üsküdar Belediyesi ve Yalova ili Termal Belediyesi’ne KPSS puan şartlı memur alımı yapılıyor. Başvuru şartları ve alım yapılacak kategoriler şu şekilde ifade edildi:

TERMAL BELEDİYESİ

Yalova ili Termal Belediyesi’ne KPSS 60 puan ile İtfaiye Eri ve Zabıta Memuru, KPSS 65 puan ile Mühendis ve Memur alımı yapılacak. Konuyla ilgili ilan yayımlayan belediye, “Yalova ili Termal Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak istihdam edilmek üzere; Belediye İtfaiye Yönetmeliği, Belediye Zabıta Yönetmeliği ve Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadroya açıktan atama yoluyla memur alınacaktır” ifadesini kullandı.

İLAN DETAYLARINI VE BAŞVURU ŞARTLARINI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ

Üsküdar Belediyesi bünyesine KPSS 70 puan ile Zabıta Memuru alımı yapacağını duyurdu. Çeşitli derecelerde yapılacak olan zabıta memur alımına ilişkin adayların derecelerine göre belirtilen mezuniyet şartını taşıması gerekiyor. Yayımlanan ilanda, “Üsküdar Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla zabıta memuru alınacaktır” ifadesi kaydedildi.

İLAN DETAYLARINI VE BAŞVURU ŞARTLARINI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

FATİH BELEDİYESİ

Son olarak yayımkanan ilanda İStanbul FAtih Belediyesi’ne 40 zZabıta Memuru alımı yapılacak. Lisans mezuniyet şartının arandığı Zabıta Memur alımında KPSS 75 puan şartının taşınması gerekiyor. Belediye memur alımına ilişkin, “Fatih Belediye Başkanlığı bünyesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla Zabıta Memuru alınacaktır” ifadesini aktardı.

İLAN DETAYLARINI VE BAŞVURU ŞARTLARINI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir