Ekonomi

Altın fiyatları resmen dibi gördü! Altın fiyatlarında son durum ne?

Haftanın her günü yatırımcılar ve altın almak isteyenler için altın fiyatları araştırması yapılıyor. Haftanın ortasından itibaren Merkez Bankası’nın faiz kararından sonra altın fiyatları düşmeye başlamasıyla birlikte, fiyatlar daha da yakından takip edilmeye başlandı. Gelen son bilgiye göre altın fiyatları resmen gibi gördüğü yönünde. Peki, gram, çeyrek,y arım ve tam altın fiyatları ne kadar?

21 Mart altın fiyatları ne kadar oldu? Yatırımcılar güncel altın fiyatları araştırması yaparken, altın fiyatları en son ne olur? sorusuna da cevap arıyor. Altın fiyatları hakkında merak edilen tüm detaylar haberimizde..

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

Kapalıçarşı’dan alınan son bilgiye göre çeyrek altın 651 TL’den alınırken, 666 TL’den satılıyor.

TAM ALTIN NE KADAR?

2 bin 686 TL’den alınan tam altın 2 bin 756 TL’den satıldığı ifade edildi.

GRAM ALTIN NE KADAR?

Yatırımcıların en çok merak ettiği gram altın an itibariyle yüzde 0,97 oranında değer kaybetti. 404,66 TL’den alınırken, 404,78 TL’den satılıyor.

CUMHURİYET ALTINI NE KADAR?

Uzun vadeli yatırım araçlarından olan Cumhuriyet altını 2 bin 700 TL’den alınırken, 2 bin 741 TL’den satılıyor.

ALTIN FİYATLARI DÜŞECEK Mİ?

Piyasalardan alınan son bilgiye göre ABD tahvil faizlerinin seyri altın fiyatlarını etkilemeye devam ediyor. Aynı zamanda hafta içi Merkez Bankası’nın faiz kararından sonra altın fiyatlarındaki gerilemenin bir süre daha devam edeceği belirtiliyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir