İş İlanlarıİşkur İş İlanlarıPersonel Alımı

ÇAYKUR işçi alımı başladı! ÇAYKUR mevsimlik işçi alımı 2021

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni personel alım ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlarda 300 beden işçisi ve çeşitli çay fabrikalarına 200 geçici çay eksperi alınacağı açıklandı. Başvurular 22 Mart Pazartesi itibariyle başlamış olup, 26 Mart tarihine kadar devam edecektir.

İŞKUR kamu işçi alım ilanları üzerinden yayımlanan ÇAYKUR işçi alımı için başvuru şartları yayımlanan ilanlarda ayrıntılı olarak ifade edildi. Online olarak başvuruların yapılacağı ÇAYKUR mevsimlik işçi alımı için başvuru ekranı haberimizin devamına eklenmiştir.

BAŞVURULAR NE ZAMANA KADAR YAPILACAK?

Kamu işçisi olarak ÇAYKUR’da görev almak isteyen adaylar için başvurular 22 Mart 2021 tarihinde başlamış lup, 26 Mart tarihine kadar devam edecektir. Gelen bilgiye göre başvuruda bulunmak isteyenler için başvurular sadece kişilerin ikamet ettikleri il için 1 (Bir) adet yapılacaktır. Birden çok başvurunun geçersiz sayılacağı adaylara duyuruldu.

ÇAYKUR İŞÇİ ALIM BAŞVURU ŞARTLARI

İŞKUR personel alım ilanları içerisinde yer alan ÇAYKUR beden işçisi alımında başvuru şartları ve aylık ücret bilgisi şu şekilde aktarıldı:

18-50 yaş aralığında

En az İlkokul mezunu,

Trabzon İl ve ilçelerinde ikamet etme şartlarına bağlıdır.

Başvuruda bulunacak adaylar  bir iş yeri için başvuruda bulunabilirler.(Birden çok işyeri için başvuru yapan adayların iş başvuruları kabul edilmeyecektir.)

Aylık brüt ücret 3.577,50 TL

GEÇİCİ ÇAY EKSPER ALIMI

Geçici çay eksper alımı için ÇAYKUR tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

“Geçici çay eksperi başvuruları Cumhuriyet Çay Fabrikası için ilana çıkılarak alınacak akabinde başvuruları kabul edilen çay eksperleri adayları için Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre işlemler tesis edilerek Rize, Trabzon, Artvin ve Giresun İllerindeki ihtiyaçlı fabrikalarımıza işe girmeye hak kazananların dağıtımı yapılacaktır”

ÇAYKUR MEVSİMLİK İŞÇİ ALIMI 2021 BAŞVURU EKRANI İÇİN TIKLAYIN

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir