Kültür-sanat

Son dakika durumu ağırlaşan Nuri Alço hastaneye kaldırıldı!

Yeşilçam’ın usta oyuncularından olan Nuri Alço’dan kötü haber geldi. Koronavirüs salgınına yakalanan ünlü oyuncunun durumu ağırlaşınca hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Alço’nun 1 haftadır koronavirüsle mücadele ettiği öğrenildi.

Yeşilçam’ın efsane isimlerinden olan Nuri Alço, geçtiğimiz hafta koronavirüs testi yaptırdı. 69 yaşındaki Alço’nun test sonucu pozitif çıktı. Bir süredir evde tedavisine devam eden Nuri Alço’nun durumu ağırlaşınca hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

EŞİ DUA İSTEDİ

11 yıllık beraberliği sonrasında geçtiğimiz yıl nikah masasına oturduğu eşi Nurcu Sezginoğlu ise, eşi Nuri Alço için sevenlerinden dua istedi.

Koronavirüs yüzünden durumu ağırlaşan ünlü oyuncu için sevenlerinden dua isteyen Sezginoğlu, “Herkül’üm benim… Sen benim nefesimsin. Az kaldı iyileşmene aşkım” dedi.

HERKESİ UYARMIŞTI

Usta oyuncu geçtiğimiz aylarda ölümcül koronavirüs salgınına ilişkin şu şekilde uyarılarda bulunmuştu:

“Hepimizin çok dikkatli olması gerekiyor, kalabalık yerlerde mutlaka maske takılması ve mesafeye dikkat edilmesi gerekiyor. Sağlık Bakanımızı tebrik ediyorum gerçekten bu sürece kadar çok iyi yönetti. Son dönemde biraz fazlalaşma oldu ama hep birlikte bunu aşacağız aşmamız gerekiyor”

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir