İş İlanlarıİşkur İş İlanlarıKpss'siz Personel Alım İlanlarıPersonel Alımı

Türkiye geneli 11.044 işçi alımı yapılacak! Başvurular başladı!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) güncel iş ilanlarını yayımlamaya devam ediyor. En çok alımın yapıldığı beden işçisi personel alım kategorisine yeni alımların yapılacağı ifade edildi. Kamu işçi alımı ve özel işçi alımı olarak İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına ait merak edilen tüm detaylar haberimizde mevcut.

İŞKUR işçi alım ilanlarını yakından takip edenler için İŞKUR üzerinden 11.044 personel alımı yapılacağı duyuruldu. Hem kamu hem de özel sektöre yapılacak olan beden işçisi alımları için başvurular başlamış olup, ilanların yayımlanma tarihine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

KPSS ŞARTI YOK

İŞKUR özel ve kamu işçi alımı için KPSS şartsız alım yapıldığını belirtti. Başvuruda bulunmak isteyen adayların 18 yaşını tamamlamış olması gerektiğinin altı çizilirken, adayların aynı zamanda genel şartları da taşıması gerektiği ifade edildi.

BEDEN İŞÇİSİ BAŞVURU ŞARTLARI

İŞKUR beden işçisi başvuru şartları genel olarak her ilan için geçerli olmaktadır. Özel başvuru şartları ise ilanların içeriğine göre değişebilmektedir. İşte İŞKUR beden işçisi başvuru şartları:

En az 18 yaşını tamamlamış olmak

En az okuryazar olmak (İlana göre değişkenlik gösterebilir)

Sabıka kaydının olmaması

Vardiyalı çalışmaya uygun olmak

Çalışmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorununun olmaması

İlanın yayıldığı il sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak

BAŞVURULAR İŞKUR ÜZERİNDEN

11.044 işçi alımı için başvuruların İŞKUR üzerinden online olarak yapılacağı ifade edildi. İŞKUR beden işçisi alımlarını incelemek ve başvuruda bulunmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz. Başvuruda bulunmak isteyenlerin ilk olarak İŞKUR’a üye olması gerekmektedir.

İŞKUR’A ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

İŞKUR 11 BİN 44 İŞÇİ ALIMI İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir