İş İlanlarıİşkur İş İlanlarıKpss'siz Personel Alım İlanları

Belediyeye KPSS şartsız daimi büro memuru alınıyor! Başvurular başladı!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni bir personel alım ilanı yayımlandı. KPSS şartsız daimi büro memuru alımında adaylarda aranan başvuru şartları da ayrıca ifade edildi. Belediye iş ilanları kategorisinde yayımlanan büro memuru alımında başvurular bugün itibariyle başlamış olup, 2 Nisan tarihinde sona erecektir.

Kamu iş ilanları araştırması yapanlar için İŞKUR personel alım ilanları kategorisinde yeni bir ilan yayımlandı. Ören Belediye Başkanlığı’na büro işçisi alımı yapılacak. Başvuru detayları şu şekilde aktarıldı..

Yayımlanan diğer kamu ilanları için tıklayın

Güncel İŞKUR iş ilanları için tıklayın

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE;

-Ören Belediye Başkanlığı’na Büro İşçisi mesleğinde bir (1) adet Belirsiz süreli/daimi işçi alınacaktır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren beş (5) gün içerisinde talebin yayımlandığı Giresun Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’nden şahsen veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

-Talep sayısının dört (4) katından fazla başvuru olması durumunda 07.04.2021 tarihinde saat 11:00`de Ören Belediyesi Yazı işleri Müdürlüğünde Noter huzurunda kura çekilişi yapılacaktır. Talep kuraya tabi olduğu için şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilecektir.

-Talebe öncelikli olarak müracaat edenlerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

-Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, deneyim, öncelik durumu, vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunca açık iş sayısının 4 katı oranında kura sonucu belirlenen kişilere sonraki bir tarihte yazılı veya sözlü sınav yapılması için işverence tebligat yapılacaktır.

-Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli(daimi)/ geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Not:

1- Adayların MEB onaylı Bilgisayar Sertifikasına sahip olması gerekir.

2- Erkek Adayların askerliğini fiilen yapmış ya da muaf olmaları gerekmektedir.

3-Kura  07.04.2021 tarihinde saat:11:00 de Ören Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğünde çekilecektir.

4- Mülakat 09.04.2021 tarihinde saat:11:00 de Ören Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğünde yapılacaktır.

BAŞVURUDA BULUNMAK VE İLAN DETAYLARINI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir