Genel

En Ucuz Oyun Bilgisayarı Modelleri

Oyun oynamayı seven ancak bütçe sınırlaması bulunan kişiler için en ucuz oyun bilgisayarları modelleri ön plana çıkıyor. Farklı markalar tarafından oyun bilgisayar modelleri geliştirilirken,  mevcut modeller arasından uygun fiyatlı ve en iyi performans sunacaklar tercih edilebilir.

En Ucuz Oyun Bilgisayarı Modelleri

Oyun bilgisayarı satın alırken, en ucuz olanları değerlendirmek istiyorsanız, listedeki modellere göz atabilirsiniz.

Casper Excalibur G770

Sadece fiyat performans değil, sunduğu özellikleri ile en ucuz oyun bilgisayarı modelleri listesinin ilk sırasında yer alan model, oldukça dikkat çekici. 15.6 inç ekranı ile oyunda hakimiyet sağlayabileceğiniz model, 9. Nesil Intel Core i5 işlemci, 240 GB SSD depolama alanı, 4 GB GDDR5 destekli NVIDIA GeForce GTX 1650 ekran kartıyla destekleniyor. Üst düzey performans için özel konfigürasyonlara sahip G770, fiyatıyla da bütçe dostu.

Monster Abra A5

Oyun bilgisayarı denildiğinde adı ile bilinirlik kazanan Monster, uygun fiyatlı oyun bilgisayarı arayanlara Abra A5 modeliyle hitap ediyor. Bütçe dostu olması adına i7 yerine Intel Core i5 işlemci ile desteklenen modelde 8GB RAM ve 250SSD hard disk bulunuyor. Ekran kartında ise GTX1650Tİ oldukça dikkat çekici.

Acer Nitro AN515

Acer’in oyun bilgisayarları konusunda öne çıkan serisi Nitro, farklı modelleriyle farklı bütçelere de hitap etmeyi başarıyor. Bu doğrultuda en uygun fiyatlı modeli Nitro AN515, Nvidia GeForce GTX1650 ekran kartı, AMD Ryzen 5 işlemci ve 256 GB SSD ile destekleniyor.  Fiyatıyla da aynı segmentteki modellerle aynı seviyelerde olan Acer, AMD Ve markayı tercih edenlere hitap ediyor.

Lenovo IdeaPad L340

IdeaPad L340, Lenovo’nun öne çıkan modellerinden birisi. Bütçe dostu olması sayesinde ucuz oyun bilgisayar modellerinden birisi olan IdeaPad L340, 9. nesil Core i5 işlemci, 8GB RAM, 256GB SSD desteği ve GTX1050 ekran kartı kalitesini sunuyor.

HP Pavilion Gaming 5

Gaming serisinin en bütçeli modeli olan Gaming 5 EC0012NT, HP’nin de en ucuz oyun bilgisayarları kategorisine girmesini 6sağlamış durumda. AMD Ryzen 5 ile desteklenen yeni model, 8GB RAM ile akıcı bir performans ve geçiş sağlarken, 256GB SSD ile okuma ve yazma konusunda da üst düzey bir hız sunuyor. İşlemcide AMD 3550H modelini tercih eden HP, ekran kartında ise NVIDIA GeForce GTX 1650 ile destek sağlıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir