Ekonomi

QNB Finansbank duyurdu! 6 Nisan’da son!

Dev bankalardan olan QNB Finansbank, ihtiyacı olan vatandaşlar için 3 ay ertelemeli kredi kampanyasını hayata sunmuştu. Banka tarafından yapılan son açıklamaya göre kredi paketinde 3 ay ertelemenin olduğu ifade edilirken, başvuruların 6 Nisan tarihinde sona ereceğinin altı çizildi.

QNB Finansbank, nakit ihtiyacı olan kamu çalışanlarına özel olarak aylık yüzde 1,49 faiz oranından kredi sunuyor. İhtiyaç kredisinin düşük faizli olması da sadece kamu çalışanlarına özel olarak hazırlandı. Banka tarafından yapılan açıklamada kamu çalışanlarına özel olarak sunulan kredi paketinde 36 aya varan vade seçenekleri ve 3 ay erteleme avantajının olduğunun da altı çizildi.

ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

Bankadan çekilen 15 bin TL için örnek ödeme tablosu şu şekilde ifade edildi:

6 NİSAN’DA SONA ERİYOR

Kamu çalışanları olan banka müşterilerinin yararlanacağı kredi kampanyasında son başvuru tarihinin 6 Nisan olduğunun altı çizildi. Başvuruların şubeye gidilmeden de online olarak bankanın cep ve internet şubeleri üzerinden aynı zamanda qnbfinansbank.com adresinden yapılabileceği belirtildi. İsteyen vatandaşlar 0850 222 0 90 numaralı bankanın çağrı merkezinden de bu kampanyadan yararlanabilecek.

BANKA MÜŞTERİSİ OLMAYANLAR DA YARARLANABİLECEK

Qnb Finansbank müşterisi olmayan vatandaşların da bu kredi kampanyasından yararlnabileceği belirtildi. Bunun için bu kişiler BURAYA TIKLAYARAK başvuruda bulunabilir ya da direkt olarak şubelere gidebilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir