İş İlanlarıPersonel Alımı

KPSS 65 puan şartı ile memur alımı yapılacak!

Sosyal Hizmetler Uzmanı, Sosyal Çalışmacı, Tahsildar ve büro memuru alımı için yani ilan yayınladı. İlana göre Lüleburgaz Belediyesi, belirtilen kadrolara KPSS 65 puan memur alımı yapılacak. Kadrolara göre istenilen şartlar, başvuru adresi ve diğer tüm ilan detayları aşağıda verilmiştir.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Kırklareli İli Lüleburgaz Belediye Başkanlığı tarafından yayınlanan memur alım ilanına göre, belediye bünyesine 1 Sosyal Hizmetler Uzmanı, 1 Sosyal Çalışmacı, 2 Tahsildar ve 4 büro memuru alımı alınacak. Adaylar, başvuru esnasında istenilen belgeleri ile birlikte 03/05/2021-07/05/2021 tarihleri arasında (mesai saatleri arasında) müracaatlarını yapabileceklerdir.

Başvurularını elektronik ortamda insankaynaklari@luleburgaz.bel.tr adresine Şahsen ve İadeli taahhütlü posta yolu ile Lüleburgaz Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları Eğitim Müdürlüğü Özerler Mahallesi Hal Sokak No:1 Lüleburgaz /KIRKLARELİ adresinde yapılacaktır.

KADROLARA GÖRE BAŞVURU ŞARTLARI

Sosyal Hizmetler Uzmanı Alımı;

Üniversitelerin dört yıllık eğitim veren sosyal hizmetler lisans programından mezun olmak

B sınıfı ehliyet sahibi olmak

Sosyal Çalışmacı Alımı;

Üniversitelerin dört yıllık eğitim veren sosyal hizmetler lisans programından mezun olmak

B sınıfı ehliyet sahibi olmak

Tahsildar Alımı;

Üniversitelerin dört yıllık eğitim veren İktisadi İdari Bilimler veya Siyasal Bilgiler Fakültelerinin Maliye veya İktisat Bölümlerinden ya da dört yıllık eğitim veren muhasebe lisans programından mezun olmak.

Büro Memuru Alımı;

1 – MYO’nun Emlak ve Emlak Yönetimi, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları veya Yerel Yönetimler bölümlerinin birinden mezun olmak,

2 – Üniversitelerin dört yıllık eğitim veren İktisadi İdari Bilimler veya Siyasal Bilgiler Fakültelerinin Kamu Yönetimi, Maliye, Çalışma Ekonomisi ya da İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümlerinin birinden mezun olmak.

Resmi ilanı görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ