Ekonomi

Altın fiyatlarında son durum! Fiyatlar düştü! 1 Nisan gram, çeyrek, yarım ve tam altın fiyatları..

Yatırımcıların ve vatandaşların en çok merak ettiği konulardan biri olan altın fiyatları ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Yatırımcılar başta olmak üzere altın fiyatlarını yakından takip edenler için haftanın 4. gününde altın fiyatlarının düşüş eğiliminde olduğu aktarıldı. Dolar TL kurundaki düşüşle birlikte altın fiyatları da düştü. 1 Nisan gram, çeyrek, yarım ve tam altın fiyatları haberimizde

Altın fiyatları 1 Nisan Perşembe günü düşmeye başladı. Güne ilk olarak yukarı seviye ile başlayan altın, öğleden sonra düşmeye başladı. Peki, altın fiyatlarında son durum nasıl? Gram, çeyrek, yarım ve tam altın fiyatlarındaki son durum haberimize ayrıntılı olarak mevcut

GRAM ALTIN NE KADAR?

Gram altın fiyatları 1 Nisan Perşembe günü dolar kurundaki düşüş ile birlikte düşmeye başladı. 448 TL’den alınan gram altın 449 TL’den satılıyor.

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

Yatırım aracı olarak görülen çeyrek altın fiyatları da aynı gram altın gibi öğleden sonra düşmeye başladı. Piyasalardan alınan son verilere göre çeyrek altın 719 TL’den alınırken, 735 TL’den satılıyor.

CUMHURİYET ALTINI NE KADAR?

Cumhuriyet altını da vatandaşlar tarafından uzun vadeli bir yatırım aracı olarak görülüyor. Haftanın 4. gününde bir önceki güne kıyasla yüzde 0,49 oranında değer kaybı yaşan Cumhuriyet altını 2.880,12 TL’den alınırken, 2.934,58 TL’den satılıyor.

YARIM ALTIN

Alış Fiyatları: 1.435,56 TL

Satış Fiyatı: 1.471,79 TL

ATA ALTIN

Alış Fiyatı: 2.961,29 TL

Satış Fiyatı: 3.037,92 TL

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir