İş İlanlarıİşkur İş İlanlarıKpss'siz Personel Alım İlanlarıPersonel Alımı

4 Nisan İŞKUR güncel belediye iş ilanları! KPSS’siz alımlar başladı!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden güncel belediye iş ilanları yayımlandı. 4 Nisan İŞKUR güncel belediye iş ilanları kapsamında çeşitli belediyelere kadın erkek personel alımları başladı. Beden işçisi, şoför, gişe görevlisi gibi çeşitli birimlere yapılacak olan personel alımı için KPSS şartsız alım olacağının da altı çizildi. İşte İŞKUR belediye iş ilanları

Belediyelerin güncel iş ilanları İŞKUR iş ilanları sayfasında yayımlandı. Kamu kurumlarında görevli olmak isteyenlerin takip ettiği iş ilanları sayfası güncellendi. İŞKUR deneyimli deneyimsiz pek çok personel alımının yapılacağını belirtti. Alım yapacak belediyeler ve ilgili link haberimizin devamında eklenmiştir.

KPSS ŞARTI YOK

Kamu kurumları KPSS şartsız personel alım ilanlarını yayımladı. İŞKUR aracılığı ile alınacak olan başvurulara ilişkin tüm detaylar ilgili personel alımlarının ilanlarında ifade edildi. Aşağıdaki link üzerinden belediyelerin başvuru şartlarını ve başvuru tarihlerini inceleyebilirsiniz.

ALIM YAPACAK BELEDİYELER

Alım yapacak olan belediyeler İŞKUR Kamu Kurumları İş İlanları sayfası üzerinden güncel iş ilanlarını yayımladı. İşte alım yapacak belediyeler şu şekilde:

Aydın Büyükşehir Belediyesi Personel A.Ş.

Erzincan Çağlayan Belediyesi Per. Ltd. Şti.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Emek Personel Ltd. Şti.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Personel A.Ş.

Afyonkarahisar Öz Fethibey Belediyesi Personel Sanayi Tic. Ltd. Şti.

Bayburt Arpalı Belediyesi Personel Ltd. Şti.

Yalova Armutlu Belediyesi Personel Ltd.Şti.

ALIMLARIN DETAYLARINI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir