İş İlanlarıKpss'siz Personel Alım İlanlarıPersonel AlımıSözleşmeli Personel Alım İlanları

7 kamu kurumu KPSS’li KPSS’siz 433 personel alımı yapacak!

Salgın döneminde iş bulmakta zorlanan vatandaşlar kamu kurumlarının yayımladığı personel alım ilanlarını araştırıyor. Yayımlanan son personel alım ilanlarına göre KPSS’li KPSS’siz 433 personel alımı yapılacak. TÜBİTAK, Gelir İdaresi Başkanlığı, Adli Tıp Kurumu ve Ulaştırma Bakanlığı gibi çeşitli kamu kurumlarına personel alımları başladı. İşte kamu personel alımları ve detaylar..

İş arayan vatandaşlar için kamu kurumları KPSS’li KPSS’siz personel alımına başladı. Çeşitli kamu kurumları bünyesine daimi ve sözleşmeli personel alımının yapılması adına ilanlarını yayımlandı. 5 Nisan kamu iş ilanları kapsamında 7 kamu kurumu toplam da 433 personel alımı yapacağını duyurdu. Peki, hangi kurumlar personel alımı yapacak? Detaylar haberimizde

ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi sözleşmeli olarak 83 sağlık personel alımı yapacak. Bugün başlayan başvurular 18 Nisan tarihine kadar devam edecek.

BAŞVURULARA İLİŞKİN AYRINTILI BİLGİYE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

TÜBİTAK

TÜBİTAK, personel alımı yapan kamu kurumları arasında bulunuyor. Bünyesine Yönetici Asistanı, Memur, Proje ve Araştırmacı kadrosunda toplam da 43 personel alımı yapacağını duyuran TÜBİTAK son başvuru tarihi 26 Nisan 2021 olarak açıklandı.

BAŞVURULARA İLİŞKİN AYRINTILI BİLGİYE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANLIĞI

İŞKUR üzerinden alınan başvurular kapsamında toplam da 130 işçi alım yapılacağı duyuruldu. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı güvenlik görevlisi olarak 75, temizlik görevlisi olarak 55 kişiyi işe alacak. Başvurular 9 Nisan tarihinde sona erecek.

BAŞVURULARA İLİŞKİN AYRINTILI BİLGİYE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

GELİR İDARESİ BAŞKANLIĞI

Gelir İdaresi Başkanlığı bünyesine Yazılım Koordinatörü, Kıdemli Yazılımcı, Uzman Yazılımcı, Yazılımcı Kademe 1, Yazılımcı Kademe 2, Kıdemli Bilişim Ağları Mimarı, Bilişim Ağları Yöneticisi, Bilişim Ağları ve Siber Güvenlik Uzmanı, Kıdemli Bilişim Sistemleri Mimarı, Kıdemli Bilişim Sistemleri Yöneticisi, Bilişim Sistemleri Uzmanı, Bilişim Sistemleri Programcısı, Bilişim Teknik Destek Uzmanı, Uzman Veri Tabanı Yöneticisi, Veri Tabanı Yöneticisi olarak toplam da 58 personel alım yapacak. Başvurular başlamış olup 16 Nisan tarihinde sona erecektir.

BAŞVURULARA İLİŞKİN AYRINTILI BİLGİYE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

ADALET BAKANLIĞI ADLİ TIP KURUMU

Adalet Bakanlığı da personel alımına başladı. Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre Adalet Bakanlığı, Adli Tıp Kurumu, ilanda özel şartları belirtilen 18 Diğer Teknik Hizmet Personeli Kimyager, 24 Laborant, 30 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 3 Teknisyen ve 4 Destek Personeli (Hizmetli) personel alımı yapılacak. 79 personel alımı için başvurular 22 Nisan tarihinde sona erecek.

BAŞVURULARA İLİŞKİN AYRINTILI BİLGİYE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

Erciyes Üniversitesi bünyesine 20 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapacağın duyurdu. Lisans programlarından mezun toplam da 20 sağlık personeli için son başvuru tarihi 19 Nisan 2021 olarak açıklandı.

BAŞVURULARA İLİŞKİN AYRINTILI BİLGİYE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Karadeniz Teknik Üniversitesi de 20 sözleşmeli sağlık personel alımı yapılacak. Üniversitesi, , Farabi Hastanesi Başhekimliği, Hemşire, Ortaöğretim Kurumları Hemşirelik Bölümü mezunları arasından personel alınacağı duyuruldu. 19 Nisan tarihinde başvurular sona erecek.

BAŞVURULARA İLİŞKİN AYRINTILI BİLGİYE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir