İş İlanlarıİşkur İş İlanlarıKpss'siz Personel Alım İlanlarıPersonel Alımı

İl Emniyet Müdürlüğü’ne daimi işçi alım bugün başladı! Başvurular 9 Nisan’da sona erecek!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden İl Emniyet Müdürlüğü’ne daimi işçi alımı bugün itibariyle başladı. Başvuruda bulunmak isteyenler için başvuruların 5 Nisan – 9 Nisan tarihleri arasında alınacağı ifade edildi. Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde beden işçisi kategorisinde görev almak isteyenlerin taşıması gereken başvuru şartları ve detaylar haberimizde mevcut..

Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü İŞKUR üzerinden KPSS şartsız işçi alım ilanı yayımladı. Yayımlanan personel alım ilanında kamu iş ilanı kapsamında başvuruda bulunmak isteyenlerin belirtilen şartları taşıyor olması gerekmektedir. Başvurular İŞKUR üzerinden 9 Nisan Cuma tarihine kadar online olarak alınmaya devam edilecek.

KPSS ŞARTI YOK

Kamu personel alım ilanlarını takip edenler için İŞKUR iş ilanları üzerinden yeni bir personel alım ilanı yayımlandı. Emniyet Müdürlüğü’ne KPSS şartı olmadan beden işçisi alımı yapılacağı duyuruldu. İşte merak edilen tüm detaylar ve başvuru ekranı..

İŞ KANUNUNUN 30. MADDESİ KAPSAMINDA TEŞKİLATIMIZA ALINACAK OLAN PERSONELDE ARANACAK ŞARTLAR

Türk vatandaşı olmak.

18 yaşını doldurmuş olmak.

Askerliğini yapmış olmak.

Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

Türk Ceza Kanununun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük ayılığı almamış olmak.

Yaptırılacak arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak.

Terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralandığına dair TSK Sağlık Kurulu Raporunu almış olmak.

Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular ilan sınav sürecinin her aşamasında reddedilebilecektir.

Özel kanun veya diğer mevzuatında yer alan şartları taşımak.

Herhangi bir meslek için işe alman işçi, işin veya işyerinin gerektirdiği durumlarda, mümkün olduğunca işçinir sahip olduğu bilgi, beceri, ehliyet veya belge de dikkate alınarak diğer iş veya alanlarda da çalıştırılabilir.

Açık kadrolar için müracaat eden adaylar ilgili mevzuat hükümlerine göre noter huzurunda kura usulü ile tespi edildikten sonra sözlü sınav uygulanacaktır.

Diğer hususlarda ilgili mevzuat/yönetmelik hükümlerine göre hareket edilecektir.

KURA YERİ VE ZAMANI;

Tarih: 14.04.2021

Yer: İl Emniyet Müdürlüğü 1. Kat Konferans Salonu

Saat:10.00-12.00 Arası

Kura sonucu asil ve yedek aday olarak belirlenenlerin isim listeleri ilanı ve alım takvimi Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğünün kurumsal internet sitesinden yayınlanacaktır.

İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ PERSONEL ALIM İLANI İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir