İş İlanlarıİşkur İş İlanlarıKpss'siz Personel Alım İlanlarıPersonel Alımı

KPSS şartsız danışma memuru alım ilanları yayımlandı!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden güncel personel alım ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanda KPSS şartsız danışma memuru alınacağı duyuruldu. Yayımlanan personel alım ilanında pek çok şehirde alım yapılacağı görülürken, adaylar başvuru şartlarını da araştırmaya başladı. Peki, danışma memur alım şartları neler? Hangi illerde danışma memuru alınacak? Detaylar haberimizde

Çeşitli illerde KPSS şartsız hastane danışmanı alımı yapılacak. İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanında başvuruların son tarihi illere göre değişkenlik gösterebiliyor. İşte danışma memuru olarak alım yapan şehirler ve başvuru şartları..

HANGİ İLLERDE DANIŞMA MEMURU ALIMI YAPILACAK?

İŞKUR iş ilanları üzerinden yayımlanan danışma memuru alımlarında şu anda için 8 ilde başvuruların başladığı duyuruldu. Başvurular İŞKUR üzerinden online olarak gerçekleştirilecek. Başvuruda bulunmak isteyen adayların ilk olarak İŞKUR’a üye olması ve daha sonra aşağıdaki link üzerinden bulunduğu ilin ilanı için başvuruda bulunması gerekmektedir. İşte danışma memuru alımının yapılacağı iller:

Afyonkarahisar

İstanbul

Tekirdağ

Muğla

Kocaeli

Kayseri

Aydın

Kırklareli

DANIŞMA MEMURU BAŞVURU ŞARTLARI

Danışma memuru başvuru şartları ilanlara göre değişkenlik gösterebiliyor. Ancak KPSS şartsız danışma memuru alım ilanında başvuru şartları genel ve özel olarak ayrılmaktadır. Genel başvuru şartları şu şekilde:

T.C. vatandaşı olmak

18 yaşını tamamlamış olmak

Vardiyalı çalışmasına engel olabilecek herhangi bir sorununun olmaması

Kamu haklarından mahrum olmamak

Adli sicil kaydının temiz olması

Çalışmaya engel olabilecek akıl hastalığının olmaması

Güvenlik soruşturmasının olumlu olması

YAYIMLANAN İLANLARI DETAYLARINI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir