Kültür-sanat

Show TV yayın hayatına yeni başlayan Kırmızı Kamyon dizisini yayından kaldırdı!

Show TV’nin yayın hayatına yeni başlayan Kırmızı Kamyon dizisini yayından kaldırdı. Geçtiğimiz hafta Çarşamba günü ilk bölümünün yayımlandığı dizi, reyting konusunda beklentilerin altında kalınca, yayından çekilme kararı aldı. Detaylar haberimizde

Çarşamba günü, diğer dizilerle reyting savaşını ilk bölümden kaybeden Kırmızı Kamyon dizisi, beklentilerin altında kaldı. Görkem Sevindik, Ushan Çakır ve Nilay Deniz’in başrollerinde olduğu Kırmızı Kamyon dizisi, reytinglerde ilk 10’a giremedi.

HAZİRAN’DA YENİDEN YAYINLANACAK

Kırmızı Kamyon dizisine ara verildi. Dizinin yeni bölümleri şimdilik yayından çekildi. Kanal ve yapım şirketi karşılıklı olarak anlaşarak dizinin Haziran ayında yeniden 1. bölümü ile yayınlanmasına karar verildi.

ÇARŞAMBA GÜNÜ HANGİ DİZİLER VAR?

Şu an için her Çarşamba Sadakatsiz, Masumiyet, Kuruluş Osman gibi güçlü diziler bulunuyor. Kırmızı Kamyon dizisinin de diğer diziler sezon finali yaptıktan sonra yayınlanarak, ekranlarda güçlü bir yer tutması bekleniyor.

KIRMIZI KAMYON KONUSU

Kırmızı Kamyon dizisinin konusu, itfaiyecilerin hayatını konu alıyor. Türkiye’de daha önce yapılmamış bir işe imza atma konusunda iddialı olan dizi, itfaiyecilerin zorlu hayatlarını ve tehlikeli maceralarını ekranlara taşıyacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir